reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Schudnę przed ślubem!” i filmy w sierpniu w Lifetime

dodano: 2020-07-24 07:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W sierpniu br. kanał Lifetime poleca swoim widzom taki program jak „Schudnę przed ślubem!”, a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Na dobre i na złe” i „Niebezpieczne związki”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sierpniu br. w Lifetime sezon ślubny trwać będzie w pełni. W ramach przygotowań stacja zaprasza na program „Schudnę przed ślubem!”. Od 19 sierpnia br. w środy o godzinie 19:00 widzowie będą przyglądać się parom, które za wszelką cenę chcą się odchudzić, zanim nadejdzie ich wielki dzień. Letnie wieczory to idealny czas na seans z „Kinem Lifetime” o godzinie 22:00, a w nim m.in. przejmujący dramat „Na dobre i na złe”, którego bohaterka zmierzy się ze zdradą pozornie idealnego męża, oraz thriller „Niebezpieczne związki”, czyli historia kobiety dla której przelotny romans może zakończyć się tragicznie.  

Sierpień 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Propozycje filmowe kanału Lifetime (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Na dobre i na złe” („To Have And To Hold”)
emisja: w czwartek, 6 sierpnia br. o 22:00

Alice nie może uwierzyć, że chłopak, w którym kochała się w liceum, a teraz jest bogatym, odnoszącym sukcesy zawodowe i niezmiennie przystojnym mężczyzną, chce się z nią ożenić. Jest tak szczęśliwa, że robi wszystko, by spełnić oczekiwania Joego i stać się idealną panią domu. Niestety pomimo wysiłków Alice mąż nie jest jej wierny. Kiedy przez swoje zachowanie Joe zaczyna mieć kłopoty w pracy, Alice niespodziewanie zakochuje się w chłopaku swojej najlepszej przyjaciółki, Harrym. Czy Alice odnajdzie drogę do szczęścia, o którym marzy? Występują: Erika Christensen, Antonio Cupo, Carmel Amit i Andy Favreau (więcej tutaj).

„Schudnę przed ślubem!” („Big Fat Wedding Walk”)
emisja: w środy (od 19 sierpnia br.) o 21:00

W dniu ślubu każdy chce wyglądać jak najlepiej, ale dla osób ze znaczną nadwagą zgubienie zbędnych kilogramów nie jest jedynie kwestią zachowania atrakcyjnych zdjęć z ceremonii. To sprawa życia lub śmierci. „Schudnę przed ślubem!” śledzi losy prawdziwych par, które za wszelką cenę chcą się odchudzić, zanim nadejdzie ich wielki dzień.

„Kino Lifetime”:
„Niebezpieczne związki” („A Lover Scorned”)
emisja: w czwartek, 20 sierpnia br. o 22:00

Zaniedbywana przez męża Brooke poznaje młodszego od siebie Jake'a, agenta ubezpieczeń, i nawiązuje z nim płomienny romans. Niespodziewanie kobieta zostaje wplątana w morderczą intrygę. Stopniowo odkrywa socjopatyczną naturę swojego kochanka, ale jest zmuszona do podjęcia niebezpiecznej, pełnej podstępów gry. W przeciwnym razie sama może się stać ofiarą.Występują: Emilie de Ravin, Leo Howard, Jeffrey Vincent Parise i Cary-Hiroyuki Tagawa.
 
Emilie de Ravin w filmie „Niebezpieczne związki”, foto: A+E Networks
Emilie de Ravin w filmie „Niebezpieczne związki”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...