Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: SSC Napoli – US Sassuolo Calcio. Transmisje live z Fortuna 1. Ligi tylko w kanałach sportowych Polsatu.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1
09:00 Piłka nożna: A-League: Wellington Phoenix – Adelaide United
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
17:15 Piłka nożna: Serie A TIM: Brescia Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
19:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 4
09:00 Piłka nożna: A-League: Wellington Phoenix – Adelaide United
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
17:15 Piłka nożna: Serie A TIM: Brescia Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
19:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eurosport 1
14:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Kwalifikacje
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Kwalifikacje Golf Channel
12:30 Golf: PGA European Tour, Newcastle: Finał nSport+
14:00 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa: Ewinner Apator Toruń – Orzeł Łódź
16:10 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
18:55 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz Polsat Sport Premium 1
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec – Olimpia Grudziądz Polsat Sport Premium 2
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz Polsat Sport
09:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała
11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów
12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
20:00 Boks: Gala, Londyn: Joe Joyce – Michael Wallisch
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Robert Whittaker – Darren Till Polsat Sport Extra
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Andaluzji: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Andaluzji: 2. sesja kwalifikacyjna
15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała
17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Polsat Sport News
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Tychy – GKS Bełchatów
02:05 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Orlando City SC – Montreal Impact
04:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – New England Revolution Sportklub
21:00 Dart: World Matchplay: Dzień 8 - 1/4 finału