reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

25-27.07 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-07-25 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 25-26 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, mecz towarzyski siatkarzy, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska w Londynie, Fortuna 1. Liga, Serie A Tim, Sky Bet Championship i EFL League One (baraż), Major League Soccer (MLS), Hyundai A-League oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja oraz serwisów Ipla i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), mecz towarzyski siatkarzy (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska w Londynie, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship i EFL League One (baraż) (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj).

Plan transmisji:

25 lipca (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:55 Hyundai A-League: Wellington Phoenix - Adelaide United, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

9:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:55 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

11:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice, Polsat Sport

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:35  motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: MotoE, polsatsport.pl

16:30 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole, Polsat Sport

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:10 Serie A Tim: Brescia Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

17:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - GKS Bełchatów, Polsat Sport Extra

17:30 Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice, Polsat Sport Premium 1

17:30 Fortuna 1. Liga: Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport Premium 2

17:30 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów, Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga: Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga: Warta Poznań - Stomil Olsztyn, Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom, Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, Ipla

18:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:15 (Eleven Sports 1) i 19:25 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 KSW48, Polsat Sport Fight

20:00 gala bokserska w Londynie, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:30 (Eleven Sports 1) i 21:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

21:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

22:00 Major League Soccer (MLS): „Magazyn MLS” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 KSW25, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 25 na 26 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS), 1/8 finału: Orlando City SC - Montreal Impact, Polsat Sport Extra

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

4:35 Major League Soccer (MLS), 1/8 finału: Philadelphia Union Chester - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

26 lipca (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Stal Nysa, Polsat Sport Extra

9:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Stal Nysa - MKS Będzin, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Andaluzji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Aluron CMC Warta Zawiercie - Stal Nysa, Polsat Sport

16:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

17:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

​​​​​​​17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:10 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Lecce, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:00 mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Estonia, Polsat Sport

19:00 „The Best Of” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

19:10 Serie A Tim: Hellas Werona - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Filip Kapica

​​​​​​​19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:25 Serie A Tim: AS Roma Rzym - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

19:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk

19:25 Sky Bet Championship i EFL League One, półfinałowy mecz barażowy: Swansea City AFC - Brentford FC Londyn, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

21:30 (Eleven Sports 1) i 21:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Juventus FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

21:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 26 na 27 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW22, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS), 1/8 finału: Toronto FC - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport Extra

2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

4:00 KSW23, Polsat Sport Extra

4:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

4:59 Major League Soccer (MLS), 1/8 finału: Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps FC, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama