reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telekom Slovenije uruchamia 5G

dodano: 2020-07-26 10:21
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Telekom Slovenije Telekom Slovenije został pierwszym operatorem w Słowenii, który uruchomił ogólnokrajową sieć komercyjną 5G. Wykorzystuje istniejące stacje bazowe i pasmo częstotliwości 2600 MHz, które firma używa do swojej sieci komórkowej 4G.

https://www.broadbandtvnews.com/2020/07/24/5g-first-for-telekom-slovenije/
Telekom Slovenije


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma w pierwszej fazie zmodernizowała 150 stacji bazowych, zapewniając około 25% pokrycia siecią 4G/5G. Przed zakończeniem bieżącego roku jest spodziewany dalszy wzrost do 33%.

Wkrótce operator wprowadzi telefony komórkowe z obsługą sieci 4G/5G oraz handlowe warunki korzystania z niej, po wykonaniu przez pierwszych sprzedawców wszystkich wymaganych aktualizacji oprogramowania.


Telekom Slovenije idzie do przodu poprzez ciągły rozwój. Każda nowa generacja sieci komórkowych jest w stanie zrobić więcej. Postęp technologiczny każdemu z nas przynosi rozwój społeczeństwa, gospodarki i stylu życia. 5G zapoczątkowuje rozwój nowych modeli biznesowych i innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych o wysokiej wartości dodanej, a także przyniesie nowe przełomy technologiczne (wspomagane sztuczną inteligencją), zaawansowane usługi multimedialne, wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość oraz dalszy rozwój rozwiązań związanych z Internetem i cyfryzacją całego społeczeństwa. Dbamy o to, aby każdy krok naszego ewolucyjnego rozwoju technologicznego był celowy, odpowiedzialny i odzwierciedlał naszą konsekwentną troskę o środowisko, w którym pracujemy i żyjemy

- skomentował rozwój prezes zarządu Telekom Slovenije, Tomaz Seljak.


 

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 5G


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...
reklama