reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni w Romance TV

dodano: 2020-07-01 10:10
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Katie Fforde Przyjaciółki Romance TV Przyjaźń to silna, emocjonalna więź łącząca ludzi, oparta na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i bezgranicznym zaufaniu. Jej motyw nieustannie pojawia się w teatrze, sztuce czy literaturze. Obok miłości to jedna z ważniejszych i bardziej trwałych relacji łączących dwie osoby. W czwartek, 30 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Z tej okazji stacja Romance TV przygotowała trzy filmy przedstawiające różne oblicza przyjaźni.

Samo życie Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowy Dzień Przyjaźni został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2011 roku. Stacja Romance TV, której oferta programowa skupia się na uczuciach, postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień specjalnym repertuarem.
 

- Przyjaźń nie ma określonego początku ani końca. Przyjaciele bardzo dobrze się znają, choć nie muszą wiedzieć o sobie wszystkiego. Łączy ich więź, akceptacja i zaufanie. Prawdziwy przyjaciel wspiera cię nie tylko w trudnych chwilach, ale też wtedy gdy odnosisz sukces - cieszy się Twoim szczęściem. Z przyjacielem nasze życie od razu staje się łatwiejsze - dla mnie to bezcenna relacja, najważniejsza obok miłości - mówi Daniel Józek QCZAJ, trener, motywator i ambasador Romance TV.

W czwartek, 30 lipca stacja Romance TV przygotowała specjalny cykl filmowy „Przyjaciele na zawsze”. Już o godz. 16:15 widzowie zobaczą dramat „Katie Fforde: Przyjaciółki”, opowiadający o losach dwóch kobiet, które po tragicznych rozstaniach utraciły wiarę w szczęśliwy związek z mężczyzną, dlatego postanawiają radzić sobie same i wzajemnie się wspierać. To pozycja o sile kobiecej solidarności i przyjaźni. Tego samego dnia, o godz. 18:05 będzie można obejrzeć niemiecką produkcję pt. „Samo życie” o aktywistce, która dopiero po śmierci ojca dowie się, czym jest prawdziwa przyjaźń i przekona się, że relacje sprzed lat mogą okazać się najważniejsze. Z kolei w czwartkowy wieczór, na antenie Romance TV zobaczymy amerykańską komedię „Friend Request”. Produkcja przedstawia historię ojca, syna i pewnej atrakcyjnej kobiety. Donny pragnie, aby jego ojciec ponownie się zakochał, dlatego wciąga go w pewną intrygę. Chłopak przez internet podaje się za kogoś innego, w ten sposób poznaje Samanthę… Każdy, kto chce śledzić dalszą historię tej trójki, powinien włączyć Romance TV o godz. 21:00.

CIEKAWOSTKI NA TEMAT PRZYJAŹNI
  • Badania naukowe wykazały, że posiadanie przyjaciół w pracy sprzyja naszemu rozwojowi. Czyni nas też szczęśliwszymi, wydajniejszymi i oszczędniejszymi.
  • Przyjaźń jest dobra dla zdrowia, redukuje zbędne napięcie i stres, a nawet pozwala żyć dłużej!
  • Niemiecki socjolog Gerald Mollenhorst odkrył, że co siedem lat wymieniamy co najmniej połowę znajomych. Prawdziwi przyjaciele, jednak, często pozostają nimi przez całe życie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama