reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ uruchomi platformę DTH w Etiopii z 7°E

dodano: 2020-07-28 10:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/Canal+

Etiopia Eutelsat Communications i francuski CANAL+ podpisali wieloletnią umowę na kilka transponderów w pasmie Ku satelity Eutelsat 7C. Pojemność posłuży uruchomieniu przez CANAL+ platformy DTH dla mieszkańców Etiopii. Start planowany jest na początek 2021 roku.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wykorzystując pojemność Eutelsat 7C przeznaczoną dla Etiopii, CANAL+ uruchomi kompleksową ofertę telewizyjną obejmującą ofertę płatnej telewizji DTH z około 50 kanałami premium SD i HD oraz wybór etiopskich bezpłatnych kanałów telewizyjnych (FTA). Eutelsat 7C to satelita dużej mocy, który rozpoczął pracę w styczniu 2020 roku i stacjonuje razem z Eutelsatem 7B na pozycji 7°E.
 

- Jesteśmy zaszczyceni mogąc towarzyszyć naszemu wieloletniemu partnerowi CANAL+, który rozszerza swoje usługi na etiopski rynek nadawczy, dobrze znany przez Eutelsat. Umowa ta podkreśla apetyt na wysokiej jakości i zróżnicowane programy w tym dynamicznym kraju, a także na całym kontynencie afrykańskim, który jest najszybciej rozwijającym się rynkiem transmisji satelitarnej - powiedział Rodolphe Belmer, dyrektor generalny Eutelsat Communications.

- Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą ofertę DTH pay-TV w Etiopii, opierając się na doświadczeniu naszego zaufanego partnera, firmy Eutelsat, na tym rynku. Nasza nowa platforma, pierwsza taka oferta na rynku etiopskim, przyczyni się do już bogatego i zróżnicowanego krajobrazu wideo na tym dynamicznym rynku i wesprze nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości, zróżnicowanych programów na kontynencie afrykańskim, gdzie jesteśmy już obecni w 25 krajach - powiedział Jacques du Puy, prezes CANAL+ International.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...
reklama