reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ uruchomi platformę DTH w Etiopii z 7°E

dodano: 2020-07-28 10:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/Canal+

Etiopia Eutelsat Communications i francuski CANAL+ podpisali wieloletnią umowę na kilka transponderów w pasmie Ku satelity Eutelsat 7C. Pojemność posłuży uruchomieniu przez CANAL+ platformy DTH dla mieszkańców Etiopii. Start planowany jest na początek 2021 roku.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wykorzystując pojemność Eutelsat 7C przeznaczoną dla Etiopii, CANAL+ uruchomi kompleksową ofertę telewizyjną obejmującą ofertę płatnej telewizji DTH z około 50 kanałami premium SD i HD oraz wybór etiopskich bezpłatnych kanałów telewizyjnych (FTA). Eutelsat 7C to satelita dużej mocy, który rozpoczął pracę w styczniu 2020 roku i stacjonuje razem z Eutelsatem 7B na pozycji 7°E.
 

- Jesteśmy zaszczyceni mogąc towarzyszyć naszemu wieloletniemu partnerowi CANAL+, który rozszerza swoje usługi na etiopski rynek nadawczy, dobrze znany przez Eutelsat. Umowa ta podkreśla apetyt na wysokiej jakości i zróżnicowane programy w tym dynamicznym kraju, a także na całym kontynencie afrykańskim, który jest najszybciej rozwijającym się rynkiem transmisji satelitarnej - powiedział Rodolphe Belmer, dyrektor generalny Eutelsat Communications.

- Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą ofertę DTH pay-TV w Etiopii, opierając się na doświadczeniu naszego zaufanego partnera, firmy Eutelsat, na tym rynku. Nasza nowa platforma, pierwsza taka oferta na rynku etiopskim, przyczyni się do już bogatego i zróżnicowanego krajobrazu wideo na tym dynamicznym rynku i wesprze nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości, zróżnicowanych programów na kontynencie afrykańskim, gdzie jesteśmy już obecni w 25 krajach - powiedział Jacques du Puy, prezes CANAL+ International.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama