reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Około 30 operatorów zainteresowanych Super TV

dodano: 2020-07-29 06:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (PowerTV)/satkurier.pl

Michał Winnicki Michał Winnicki szykuje się do startu kanału Super TV. Stacja ma pojawić się w należących do niego multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w miejsce kończącego - decyzją nadawcy, firmy Studio Moderna - nadawanie kanału Telezakupy Mango 24. Jak poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy Super TV, zainteresowani nową stacją są także operatorzy kablowi.

Telezakupy Mango 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Kanał Super TV wystartuje zgodnie z planem. Już około 30 sieci kablowych wyraziło nim zainteresowanie - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy Super TV.


Na razie nie wiadomo, jacy są to operatorzy.

Michał Winnicki złożył ostatnio wniosek o udzielenie koncesji na nadawanie Super TV do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). W ofercie stacji widzowie mają znaleźć pasma z telezakupami (więcej tutaj).

Kanał Telezakupy Mango 24 nadaje od 2002 roku. Stacja przez całą dobę emituje pasma z telezakupami. Kanał należy od 2017 roku do firmy Studio Moderna, po przejęciu udziałów od należącej wtedy do Scripps Networks Interactive Grupy TVN (więcej tutaj). W wyniku decyzji nadawcy, w piątek, 31 lipca br. stacja zakończy nadawanie (więcej tutaj).

Stacja Telezakupy Mango 24 dostępna jest w niekodowanym przekazie w należących do Michała Winnickiego multipleksach lokalnych NTC (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama