reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi CES 2021 całkowicie cyfrowe

dodano: 2020-07-29 01:48 | aktualizacja: 2020-07-29 20:42
autor: Jan Borejko | źródło: CES

CES 2021 online Las Vegas targi 360px.jpg CES - jedne z największych targów konsumenckich w Las Vegas w 2021 roku staną się całkowicie cyfrowe. Organizator imprezy, Consumer Technology Association (CTA), zastanawia się, jak połączyć wystawców, odwiedzających, liderów rozwiązań i media z całego świata, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo. „Z radością informujemy, że targi CES 2021 będą w pełni cyfrowe” - to hasło przewodnie: „All Digital".

CES
CES 2021 online Las Vegas targi 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

 - Od ponad 50 lat CES jest światową sceną innowacji. A CES 2021 nadal będzie platformą do wprowadzania produktów, współpracy z globalnymi markami i definiowania przyszłości branży technologicznej - twierdzi organizator wystawy w Las Vegas.


Wobec rosnących globalnych obaw zdrowotnych związanych z rozprzestrzenianiem się Covid-19, CTA twierdzi, że nie jest możliwe bezpieczne zebranie dziesiątek tysięcy ludzi w Las Vegas na początku stycznia 2021 r. w celu osobistego spotkania i prowadzenia interesów.

- Całkowicie cyfrowe targi CES 2021 pozwolą całej społeczności technologicznej na bezpieczne dzielenie się pomysłami i wprowadzanie produktów, które będą kształtować naszą przyszłość - podał CTA.

- Będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich inspirujących momentach targów CES, gdziekolwiek jesteś na świecie. Projektujemy wyjątkowe doświadczenie dla branży technologicznej.


CTA twierdzi, że CES 2021 zapewni bezpieczeństwo:
  • Konferencje: „całkowicie online”
  • Prezentacja produktów: „dzięki cyfrowej ewolucji salonu wystawowego CES będzie można poznawać produkty i usługi w oparciu o swoje zainteresowania i biznes, poprzez dynamiczne prezentacje produktów na żywo”.
  • Spotkania i networking: „będzie można nawiązać kontakt z markami, liderami i powiązaniami biznesowymi, poprzez interakcje na żywo, spotkania lub dyskusje przy okrągłym stole”.
- Z niecierpliwością czekamy na powitanie globalnej branży technologicznej, od międzynarodowych marek po obiecujące start-upy, aby rozpocząć rok najbardziej wpływowym wydarzeniem w dziedzinie technologii cyfrowych - potwierdza organizator, dodając, że planowany jest powrót do Las Vegas na normalne targi CES 2022 łącząc najlepsze elementy pokazu fizycznego i cyfrowego.

Źródło: ces.tech 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...