reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pan Magoo” w sierpniu w kanale Boomerang

dodano: 2020-07-30 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Pan Magoo” - Jest przemiły, uprzejmy i dobrze wychowany. Przez swoją wadę wzroku wpada jednak często w niezwykłe tarapaty. Poznaj Pana Magoo - nowego bohatera Boomeranga, który z równie dużą klasą pakuje się w kłopoty, jak i je pokonuje - zapowiada nadawca. Codziennie od poniedziałku, 3 sierpnia br. o godz. 8:00 na antenie kanału Boomerang widzowie będą mogli oglądać serial „Pan Magoo” („Mr. Magoo”).

Boomerang „Pan Magoo” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magoo to starszy pan, który w pełni wykorzystuje swój czas na emeryturze. Jego niepohamowany temperament oraz impulsywny charakter, na ogół, doprowadzają do nietuzinkowych przygód. Z drugiej strony, bohater jest niezwykle ciepłą osobą, zawsze chętnie niosącą wszystkim pomoc. Jednak istnieje jeden szczegół - Pan Magoo często zapomina zakładać swoich okularów, bez których nic nie widzi i przez co ciągle wpada w tarapaty. Na szczęście na co dzień towarzyszy mu wiernie kochający pies o imieniu Pan Kot. Oboje muszą zmagać się z egocentrycznym chomikiem Fizzem, który nieustannie knuje szalone plany, by udowodnić wszystkim swój wielki geniusz.

Tytułowy bohater serialu „Pan Magoo” dał się poznać widzom w 1949 roku. Dziś ten uroczy, starszy dżentelmen powraca na ekrany w zupełnie nowej kreskówce. Na czym polega jego fenomen? Choć Pan Magoo ma olbrzymie kłopoty ze wzrokiem, cały czas upiera się, by nie nosić okularów. Wpada przez to w zabawne tarapaty, myląc prysznic z opadami deszczu lub górski szlak z wieżowcem.

We wszystkich przygodach pomaga mu jego wierny towarzysz - pies o imieniu Pan Kot. Ta dwójka ma na głowie także egocentrycznego chomika Fizza, który regularnie snuje plany udowodnienia światu, jak wielkim jest geniuszem. - Ta mieszanka charakterków za każdym razem gwarantuje najmłodszym widzom świetną zabawę! - zapewnia nadawca.

W pierwszej, premierowej serii Pan Magoo wybierze się na niebezpieczną, górską wyprawę. Problem będzie polegał jednak na tym, że zamiast na szczyt, zacznie wspinać się na miejski wieżowiec. Spróbuje też się zrelaksować na biwaku pod namiotem, robiąc to po swojemu i zamiast na camping, trafi do parku w metropolii. Bohater odda się również obserwacjom nieba, które będzie wykonywał przez teleskop - ta sytuacja oczywiście przysporzy mu niezłych kłopotów...
 
Bohater serialu animowanego „Pan Magoo”, foto: WarnerMedia
Bohater serialu animowanego „Pan Magoo”, foto: WarnerMedia


„Pan Magoo” - emisja codziennie (od 3 sierpnia 2020 roku) o 8:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...