reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot z dedykowaną aplikacją na urządzenia Huawei

dodano: 2020-07-31 10:37 | aktualizacja: 2020-07-31 11:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

Huawei AppGallery WP Pilot Internetowa platforma telewizyjna WP Pilot oficjalnie, po fazie testów, udostępniła aplikację dla użytkowników korzystających z Huawei Mobile Services. Pozwala ona na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo na urządzeniach Huawei. Każdy użytkownik, który zainstaluje aplikację, otrzyma darmowy dostęp do pakietu Starter Plus przez 14 dni.

WP
Huawei AppGallery WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację WP Pilot ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Starter Plus przez 14 dni i możliwość oglądania ponad 30 kanałów TV bez reklam. Aby otrzymać dostęp, należy wpisać wygenerowany kod pod tym linkiem, po wcześniejszym założeniu konta w WP Pilot. Otrzymany kod można wykorzystać do 31 stycznia 2021 roku.

Starter Plus kosztuje standardowo 11,90 zł za 30 dni. Użytkownik może też skorzystać z innych pakietów, m.in. Podstawowego (22,90 zł za 30 dni) oraz Rozszerzonego (34,90 zł za 30 dni).

WP Pilot jest w pełni zintegrowany z Huawei Mobile Services. Posiadacze smartfonów i tabletów Huawei opartych o HMS mogą korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

Usługa WP Pilot jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox, Huawei Mobile Services oraz z wykorzystaniem Google Cast i AirPlay.

Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków, informuje WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama