reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-14 - 2020-08-15 - 2020-08-16

Sport w polskiej TV 1.08.2020

dodano: 2020-07-31 13:48 | aktualizacja: 2020-08-01 11:53
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Juventus FC – AS Roma. Transmisje live z NBA tylko w CANAL+Finał The Emirates FA Cup: Arsenal FC – Chelsea FC w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Miami Heat
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
LA Clippers – New Orleans Pelicans
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville:
Tramaine Williams – Angelo Leo
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
Eleven Sports 1

10:40 DTM: Wyścig w Spa-Francorchamps:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

13:30 DTM: Wyścig w Spa-Francorchamps:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

14:55 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: Finał The Emirates FA Cup:
Arsenal FC – Chelsea FC (studio od 18:00)
Komentarz: Marcin Grzwacz, Tomasz Zieliński, studio: Mateusz Majak, Michał Zachodny
 
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

9:00 Piłka nożna:  A-League: 
Melbourne City FC – Sydney FC 
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
 
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Brescia Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – S.S. Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Brescia Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Cagliari Calcio
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

16:50 Kolarstwo szosowe: Strade Bianche:
Wyścig

18:50 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
    
23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
 
Eurosport 2

10:55 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera:
Superpole

11:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera:
1. wyścig

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Memphis:
3. runda
   
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Wilki Krosno – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Komentarz: Tomasz Gancarek, Henryk Grzonka
 
nSport+

14:00 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa:
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Unia Tarnów
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa

16:15 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:00 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski 
Polsat Sport

12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
BKS Visła Bydgoszcz - KGHM Cuprum Lubin 

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - LUK Politechnika Lublin

15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
LUK Politechnika Lublin - BKS Visła Bydgoszcz

17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
KGHM Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliw

03:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Brunson vs. Shahbazyan - waga średnia: Derek Brunson - Edmen Shahbazyan
 
Polsat Sport Extra

13:30 Piłka nożna: Liga szkocka Premiership:
Aberdeen FC - Rangers FC

02:05 Piłka nożna: MLS - mecz ćwierćfinałowy: 
San Jose Earthquakes - Minnesota United FC

04:00 Piłka nożna: MLS - mecz ćwierćfinałowy: 
New York City FC - Portland Timbers

 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Zhejiang Golden Bulls – Shanxi Loongs
Komentarz: Radosław Spiak

14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Beijing Royal Fighters – Jilin Northeast Tigers
Komentarz: Radosław Spiak
 
Super Polsat


13:30 DTM: Wyścig w Spa-Francorchamps:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
   
TVP Sport

20:00 Boks: Fight Camp, Brentwood, Wielka Brytania: 
Sam Eggington – Ted Cheeseman
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło

02:00 Hokej: NHL: 
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

119 zł Więcej...

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2 to następca lubianego Mavic Air z poprawioną...

5 190 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama