reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej 2.08.2020

dodano: 2020-07-31 20:57 | aktualizacja: 2020-08-02 17:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Formuła 1 Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Satkurier.pl poleca transmisję z wyścigu F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Eleven Sports i Polsacie. Transmisje live z NBA tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Portland Trail Blazers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas

02:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Houston Rockets – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
Eleven Sports 1

10:45 Wyścigi samochodowe: DTM, Spa-Francorchamps:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM, Spa-Francorchamps:
Wyścig
komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Hellas Verona (studio od 20:00)
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 2

11:30 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Newcastle Jets – Western United FC
Komentarz: Michał Mitrut
 
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

18:50 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
    
23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
 
Eurosport 2

10:55 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera:
Superpole

12:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Wielka Brytania: 
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera:
2. wyścig

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
1. runda
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Memphis:
Finał
Komentarz: Jacek Person
   
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Spechouse PSŻ Poznań – MSC WÖLFE Wittstock
Komentarz: Wojciech Dróżdż, Katarzyna Łapczyńska

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Loudon: 
Wyścig 
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń      
Komentarz: Edward Durda

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
MRGARDEN GKM Grudziądz – ELTROX Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz 

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat

15:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

   
Polsat Sport

12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
KRISPOL Września – Ślepsk Malow Suwałki

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn

15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Indykpol AZS Olsztyn – KRISPOL Września

17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport Extra

09:45 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 2

11:10 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 2

17:30 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Celtic Glasgow – Hamilton Academical

21:00 Siatkówka plażowa: Lublana Masters:
Finał kobiet

22:00 Siatkówka plażowa: Lublana Masters:
Finał mężczyzn
 
Polsat Sport News

09:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
PGE Skra Bełchatów – KRISPOL Września

11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC – Hamilton Academical FC
 
TVP Sport

13:00 Siatkówka plażowa: Plaża Open - Kołobrzeg 2020:
Zawody
Komentarz: Piotr Dębowski 

02:00 (nd.pn) Hokej na lodzie: NHL: 
Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens
Komentarz: Jacek Laskowski, Adrian Kowal


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama