20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Hellas Verona (studio od 20:00)
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk Eleven Sports 2
11:30 Piłka nożna: Hyundai A-League: Newcastle Jets – Western United FC
Komentarz: Michał Mitrut
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 4
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
Eurosport 1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda
18:50 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda
23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda Eurosport 2
10:55 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera: Superpole
12:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Wielka Brytania: Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera: 2. wyścig
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 1. runda Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Memphis: Finał
Komentarz: Jacek Person Motowizja
11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Spechouse PSŻ Poznań – MSC WÖLFE Wittstock
Komentarz: Wojciech Dróżdż, Katarzyna Łapczyńska
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Loudon: Wyścig nSport+
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Edward Durda
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: MRGARDEN GKM Grudziądz – ELTROX Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat
15:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
Polsat Sport
12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: KRISPOL Września – Ślepsk Malow Suwałki
14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Indykpol AZS Olsztyn – KRISPOL Września
17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów Polsat Sport Extra
09:45 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig 2
11:10 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig 2
21:00 Siatkówka plażowa: Lublana Masters: Finał kobiet
22:00 Siatkówka plażowa: Lublana Masters: Finał mężczyzn Polsat Sport News
09:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: PGE Skra Bełchatów – KRISPOL Września
11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki
17:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: Celtic FC – Hamilton Academical FC TVP Sport
13:00 Siatkówka plażowa: Plaża Open - Kołobrzeg 2020: Zawody
Komentarz: Piotr Dębowski
02:00 (nd.pn) Hokej na lodzie: NHL: Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens
Komentarz: Jacek Laskowski, Adrian Kowal
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.