reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16 lat TVN Style

dodano: 2020-07-29 11:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

16 lat TVN Style Pierwszy kanał tematyczny dla kobiet - TVN Style, ma już 16 lat. Wystartował dokładnie 1 sierpnia 2004 roku. Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów specjalny program. Przypomni w nim kultowe momenty. Które gwiazdy zaczynały swoją karierę w tej stacji? Jak zmieniali się prowadzący? To wszystko w programie „16 lat TVN Style” 1 sierpnia o godz. 21:55. Tego dnia na antenie stacji oraz w mediach społecznościowych będzie można znaleźć wiele niespodzianek.

TVN Style
16 lat TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od 2004 roku wspólnie z widzami przełamujemy tematy tabu, szykujemy się do ślubów, testujemy diety, przeprowadzamy metamorfozy, podróżujemy, gotujemy i dowiadujemy się więcej o świecie. Razem wzruszamy się, rozwijamy swoje pasje i rozmawiamy o ważnych tematach. Widzowie pokochali autorskie programy stacji, a dokumenty TVN Style zdobywały nagrody na międzynarodowych festiwalach. Nasi prowadzący to gwiazdy z pierwszych stron gazet, eksperci oraz przede wszystkim nietuzinkowe osobowości. Na ekranie można było zobaczyć również zagraniczne gwiazdy, takie jak Marta Stewart, Nigella Lawson, Trinny i Susannah czy Gok Wan! - informuje nadawca.

TVN Style to wiele kultowych programów, takich jak „Pani Gadżet”, „Wiem, co jem”, „Miasto Kobiet”, „Magiel towarzyski”, „W roli głównej” czy „Perfekcyjna Pani Domu”. Na przestrzeni tych lat, goszczono na ekranie również takie gwiazdy, jak – Jolanta Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Paulina Krupińska, Magda Gessler, Hanna Lis, Anna Dereszowska, Paulina Młynarska, Kasia Pakosińska, Piotr Najsztub, Agnieszka Szulim czy Pascal Brodnicki. Obecnie na antenie można oglądać również Agatę Młynarską, Izę Janachowską, Dorotę Szelągowską, Darię Ładochę, Annę Nowak-Ibisz, Karolinę Głowacką, Kasię Baran, Kingę Zawodnik, Annę Galińską oraz Agnieszkę Winnicką i Magdalenę Sochę-Włodarską.

Już 1 sierpnia na antenie TVN Style pojawią się życzenia od gwiazd oraz specjalnie na tę okazję przygotowane elementy oprawy graficznej kanału. Nadawca zapraszamy do odwiedzania social mediów TVN Style oraz do obejrzenia cyklu „16 pytań do…” na YouTube.
 

- Od 16 lat jesteśmy dla Was, a jeszcze wiele przed nami! Zapraszamy do wspólnego świętowania! - zachęca TVN Style.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...
reklama