reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowy Dzień Siostry w Romance TV

dodano: 2020-07-13 14:29 | aktualizacja: 2020-08-02 00:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Miodowe panny Romance TV Sonia i Maja Bohosiewicz, Agata i Paulina Młynarskie, Justyna i Magda Steczkowskie, Aleksandra i Magdalena Popławskie czy Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa-Narkiewicz to jedne z bardziej znanych par sióstr w polskim show-biznesie. W niedzielę, 2 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Siostry, a stacja Romance TV przygotowała z tej okazji specjalny repertuar. Siostry są często naszymi najlepszymi przyjaciółkami, dlatego tego dnia przed telewizorami widzowie będą mogli obejrzeć trzy filmowe hity, w których siostrzane uczucia odegrają najważniejszą rolę.

Miłość nad fiordem / Romance TV
Miłość nad fiordem Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 16:10, RomanceTV zaprasza na film „Inga Lindström: Dzieci mojej siostry”.
Tym razem ekranizacja powieści znanej niemieckiej pisarki opowiada o Hannie, której siostra nagle ginie w tragicznym wypadku. Dziewczyna musi się zmierzyć z nową rzeczywistością – postanawia zaopiekować się swoimi osieroconymi siostrzeńcami, choć będzie się to wiązało z rezygnacją z jej własnych marzeń i planów. Jej partner uważa, że chce wziąć na siebie zbyt wiele i powinna zrezygnować z tego pomysłu. Czy siostrzana wieź nawet po śmierci okaże się najsilniejsza?

O godz. 18:05 na antenie RomanceTV zostanie wyemitowana pierwsza część filmu „Miodowe panny”.
Latem, 1986 roku, siostry Catrin i Maja Streesemann otrzymują zezwolenie na wakacyjny wyjazd na Węgry. To tamtędy wielu Niemców uciekało z NRD. Siostry korzystają z wolności i nie zdają sobie sprawy, że są obserwowane przez tzw. Brygadę Balatońską - specjalny wydział Stasi.

Na dalsze losy sióstr nie trzeba będzie długo czekać – już o godz. 20:00 Romance TV pokaże drugą część filmu, a o 21:50 trzecią.
Nad węgierski Balaton przybywają rodzice nastolatek, a beztroski urlop sióstr szybko się kończy. Wkrótce, wzajemne zaufanie i siostrzane więzi zostają wystawione na próbę. Maja chce wyjść za mąż za Tamása, który pomaga jej rodakom w ucieczkach na Zachód. Catrin, natomiast, mieszka w Erfurcie ze swoim chłopakiem Rudim. Dziewczyna nie przypuszcza, że jest on agentem Stasi. Wkrótce na Węgrzech ma odbyć się wesele jednej z sióstr. Czy przebiegnie zgodnie z planem?

Ten wyjątkowy dzień zakończy film „Miłość nad fiordem - W świecie kobiet”, który widzowie Romance TV będą mogli obejrzeć w o godz. 23:45. Projektantka mody, Marit Gustavsson, po latach zjawia się w rodzinnej miejscowości – małej, norweskiej wiosce Solvorn. Kristin, która mieszka tu całe życie wraz z mężem Petterem, nie jest zadowolona z powrotu siostry. Okazuje się, że nie powiedziała dotychczas córce, że to Marit jest jej biologiczną matką. Teraz obawia się, że kobieta odbierze jej dziecko.

Inga Lindström: Dzieci mojej siostry
Inga Lindström: Die Kinder meiner Schwester
Niemcy 2015
Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 16:10

Miodowe panny, cz. 1
Honigfrauen, Teil 1
Niemcy 2017
Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 18:05

Miodowe panny, cz. 2
Honigfrauen, Teil 2
Niemcy 2017
Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 20:00

Miodowe panny, cz. 3
Honigfrauen, Teil 3
Niemcy 2017
Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 21:50

Miłość nad fiordem - W świecie kobiet
Liebe am Fjord - Das Meer der Frauen
Niemcy 2011
Premiera: niedziela, 2 sierpnia o godz. 23:45


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

250 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama