reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazprom Media na platformie Vitrina TV

dodano: 2020-08-02 11:47
autor: RO | źródło: adindex.ru

Vitrina TV Rosyjski holding medialny Gazprom Media nawiązał współpracę z platformą Vitrina TV. W ramach jej aplikacji OTT pojawiły się wiodące kanały federalne, takie jak TNT, Pjatnica! i Match TV. Informuje o tym serwis prasowy Narodowej Grupy Medialnej.

https://adindex.ru/files/284277/vitrinatv.jpg
Vitrina TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzisiaj za pośrednictwem usług Vitrina TV jest transmitowanych 20 kanałów, z których 16 to kanały pierwszego i drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej w Rosji. Kanały holdingu stały się dostępne w lipcu, w szczególności naziemne TNT, TV-3, Pjatnica! i Match TV.

O włączeniu czołowych stacji Gazprom Media do platformy mówiono już wcześniej. Szef Vitrina TV, Aleksiej Jancziszyn, powiedział w wywiadzie dla TASS w zeszłym roku, że spodziewa się dołączenia holdingu jako pełnowartościowego partnera w listopadzie 2019 roku. Ponadto sam Gazprom Media ogłosił swój udział w projekcie.

Obecnie na liście partnerów Vitrina TV brakuje czołowego nadawcy Pierwyj kanal, mimo, że jest udziałowcem firmy.

Serwis OTT współpracuje z ponad 150 serwisami rozpowszechniającymi kanały telewizyjne w Internecie. Mowa o Rostelekom, Akado, NTV Plus, ivi, Megogo i platformach innych dostawców.

Vitrina TV to strategiczny projekt dla branży – platforma technologiczna opracowana z uwzględnieniem nowoczesnych standardów nadawczych, staje się jedną usługą OTT dla wszystkich nadawców telewizyjnych w kraju. W projekt są zaangażowani Narodowa Grupa Medialna, STS Media, VGTRK i Pierwyj.

Źródło: adindex.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama