reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zatrzymanie za nielegalny streaming

dodano: 2020-07-31 14:38
autor: HP | źródło: GMP

gmp POLICE STREAMING PIRACTWO360px.jpg 30 lipca brytyjska policja z Greater Manchester Police (GMP) wykonała nakaz sądowy na nieruchomości w rejonie Leigh w Wigan. W ramach śledztwa w sprawie nielegalnych usług transmisji strumieniowej online w północno-zachodniej Anglii zatrzymano 36-letniego mężczyznę .

GMP/satkurier.pl
Police UK piractwo streaming 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mężczyzna z Leigh został zatrzymany pod zarzutem oszustwa i naruszenia praw autorskich zgodnie z ustawą o wzorach i patentach z 1988 r. Po przesłuchaniu mężczyznę zwolniono w ramach śledztwa.

Funkcjonariusze policji zajęli również szereg urządzeń elektronicznych, w tym komputery, telefony, dekodery cyfrowej telewizji satelitarnej i karty kodowe. Sprawa jest w toku.

Detektyw Constable Michelle Wilkinson, z GMP's Economic Crime Unit, powiedział:
 

- Nakaz został wykonany w ramach dochodzenia w sprawie nielegalnego dostarczania treści telewizyjnych premium. Tego rodzaju przestępstwa mogą każdego roku skutkować utratą przez firmy znacznej kwoty przychodów.

- Mam nadzieję, że akcja będzie ostrzeżeniem dla przestępców, że ani firmy, ani policja Greater Manchester nie będą tolerować takiego zachowania i że będziemy współpracować w celu zidentyfikowania wszystkich osób odpowiedzialnych za świadczenie nielegalnych usług transmisji strumieniowej online.

 


Źródło: police.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...
reklama