reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports z nowym logo i nazwą. Nie w Polsce

dodano: 2020-08-04 16:33 | aktualizacja: 2020-08-05 10:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven/satkurier.pl

Eleven Sports W swoje piąte urodziny międzynarodowa grupa Eleven Sports, obecna w Belgii/Luksemburgu, Japonii, Mjanmie, Polsce, Portugalii, na Tajwanie i we Włoszech, zmieniła nazwę na Eleven. Sierpniowemu rebrandingowi towarzyszy wprowadzenie nowego logo i oprawy graficznej. Co istotne zmiany nie dotyczą polskiego rynku.

Eleven
Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Eleven przystąpiła do realizacji nowo opracowanej strategii 2.0. Zakłada ona rozszerzenie oferty o szereg nowych strumieni treści oraz rozwój cyfrowego ekosystemu w celu demokratyzacji treści sportowych dla fanów na całym świecie, czytamy w komunikacie.

Eleven będzie skupiać swoje działania wokół czterech obszarów:
  • Eleven Sports, który pozostanie flagową marką dla sportu na żywo;
  • ElevenWomen dedykowanemu kobiecemu sportowi;
  • ElevenNext obejmującemu sport szczególnie ważny dla lokalnych społeczności;
  • Eleven Esports z treściami esportowymi.
 
Nowe logo kanałów Eleven - nie w Polsce

Jak informuje grupa, transformacja 2.0 zostanie najpierw przeprowadzona w Belgii/Luksemburgu, Portugalii i Włoszech, a kolejne terytoria dotknie na początku 2021 roku. Sierpniowy rebranding ominął Japonię, Mjanmę, Tajwan, a także i Polskę, gdzie właścicielem Eleven Sports Network Sp. z o.o. jest Telewizja Polsat, a międzynarodowa grupa Eleven posiada w tej spółce tylko jeden symboliczny udział.

Redakcja portalu satkurier.pl zwróciła się do biura prasowego Eleven Sports z zapytaniem, czy w Polsce też planowane jest wprowadzenie podobnych zmian, a jeśli tak, to kiedy to nastąpi. - Nie, polskie Eleven Sports nie wprowadzi takich zmian - otrzymaliśmy odpowiedź.

Platformy OTT i społecznościowe Eleven Sports nadal mają stanowić rdzeń długoterminowej strategii Eleven. Jako dodatek do platform regionalnych, pod koniec 2020 roku grupa Eleven ma uruchomić nową usługę o zasięgu globalnym, która będzie dostarczać kibicom na całym świecie nowych treści sportowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...