reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sportklub HD i Fightklub HD dalej w Vectrze

dodano: 2020-08-05 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: IKO Media Group

Sportklub fightklub razem logo 360px.jpg Vectra, do której niedawno dołączyła spółka Multimedia Polska, przedłużyła umowę o współpracy z kanałami IKO Media Group, takimi jak Sportklub HD i Fightklub HD. Nowe porozumienie podpisane zostało na cztery lata i obowiązywać będzie do 2024 roku. Na jego mocy klienci operatora zachowają dostęp do obu kanałów sportowych, jak również dostęp ten utrzymają ci, którzy wcześniej oglądali kanały za pośrednictwem przejętej spółki, czyli Multimedia Polska.

Fightklub Ana Laura Esteche vs Celeste Peralta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, nowa umowa podpisana została w ramach kontynuacji dotychczasowej współpracy, zarówno Sportklub, jak i Fightklub, od wielu lat obecne są bowiem w ofercie Vectry. Zainteresowanie widzów oboma kanałami, a także chęć dalszej współpracy zaowocowały prolongatą umowy na cztery lata, do 2024 roku. Klienci operatora zachowają tym samym dostęp do najobszerniejszej oferty koszykówki i motorsportu, a także do wyjątkowych gal bokserskich i MMA. 
 

- To ważny krok w dalszym rozwoju naszej firmy, jako nadawcy działającego na polskim rynku, pomagający nam skupić się na poszerzaniu rozrastającej się oferty programowej - mówi Dirk Gernkens, CEO IKO Poland srl. - Dzięki nowej umowie mamy gwarancję dotarcia do wielu odbiorców. Vectra to dla nas ważny partner, z którym z powodzeniem współpracujemy od wielu lat. Z tego się cieszymy - dodaje.

 
Obie stacje nadal dostępne będą dla abonentów Vectry na tych samych kanałach: Sportklub HD na kanale numer 223 (więcej tutaj i tutaj), a Fightklub HD na kanale numer 224 (więcej tutaj i tutaj). Umowa dotyczy także przejętej przez Vectrę sieci Multimedia Polska (więcej tutaj), w której również dostępne są kanały Sportklub HD (więcej tutaj) i Fightklub HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...