reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Ruszyły zdjęcia do 9. serii serialu „Gliniarze”

dodano: 2020-08-05 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka Ruszyły zdjęcia do dziewiątego sezonu serialu „Gliniarze”, którego producentem wykonawczym jest Outset Films. Wystąpią Ewelina Ruckgaber, Magdalena Soczawa, Lea Oleksiak, Laura Samojłowicz, Monika Miller, Dariusz Dłużniewski, Zbigniew Kozłowski, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Piotr Mróz, Aleksander Mackiewicz, Michał Głowacki, Bartosz Winiarski, Robert Szewczyk i Łukasz Strzałka. Nowa seria zadebiutuje jesienią br. na antenie telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film i Polsat Games.

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie na fanów „Gliniarzy” czeka wiele niespodzianek. Nowo powstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Nie może też zabraknąć ulubionych par policyjnych: Olgierda i Krystiana oraz Natalii i Jakuba, a także naczelnika Piotra Zarębskiego. Dziewiąta seria będzie miała też okrągły jubileusz - jesienią br. widzowie zobaczą 500. odcinek serialu.

Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do nowo powstałego Centralnego Biura Policji (CBP), co oznacza jeszcze trudniejsze sprawy już nie tylko na terenie Warszawy, ale także w pobliskich miastach, miasteczkach i wsiach. Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (w tej roli Dariusz Dłużniewski), a na czele prestiżowego CBP staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który na każdym kroku szuka uchybień, by pozbyć się naczelnika i policjantów z Wydziału Kryminalnego i zastąpić ich swoimi ludźmi. Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Krystiana (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii (Ewelina Ruckgaber) i Jakuba (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz). W zespole pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller), która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Dariusza (Michał Głowacki). Policjanci rozpoczną pracę w nowej komendzie, siedzibie CBP z nowoczesnym laboratorium kryminalistycznym, w którym Jan (Bartosz Winiarski) i Aneta (Magdalena Soczawa) będą przeprowadzać jeszcze bardziej złożone analizy dowodów. Jak zawsze, detektywi będą mogli liczyć na wsparcie aspirantów: Stefana (Robert Szewczyk), Mai (Lea Oleksiak) i Rafalskiego (Łukasz Strzałka), a przy najniebezpieczniejszych akcjach pomogą im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

Nowy sezon to także nowe historie, a duża część z nich jest inspirowana prawdziwymi i najgłośniejszymi sprawami z ostatnich miesięcy. Bohaterowie zmierzą się między innymi z przebiegłymi handlarzami kokainy, którzy towar przemycają w pulpie ananasowej. Zaangażują się w poszukiwania chłopca porwanego przez ojca, który za wszelką cenę chce ukarać byłą żonę, czy poszukiwania porzuconego kochanka, który wymierza „sprawiedliwość” za pomocą broni czarnoprochowej w trakcie ucieczki. Poza działaniami na terenie całej Warszawy detektywi będą również przejmować najtrudniejsze sprawy od miejscowych oddziałów policji w podwarszawskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. 

Dziewiąty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót ulubieńców widzów i ich codziennych problemów. Czy Natalia i Jakub pozostaną parą w życiu prywatnym po wznowieniu współpracy policyjnej? Czy Krystian i Ewelina doczekają się dziecka? Czy związek Olgierda i Łucji przetrwa? Czy Adam rozliczy się z własną przeszłością? Czy Weronika znajdzie wspólny język z nowymi kolegami? Kim jest Żaneta i jakie tajemnice skrywa? Czy detektywom i naczelnikowi Zarębskiemu uda się udowodnić bezwzględnemu komendantowi Szwarcowi, że należy im się miejsce w prestiżowym CBP? Jak zapowiada nadawca, odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią się jesienią br. w Polsacie. Szykuje się jeszcze jedna wielka niespodzianka dla fanów. W jubileuszowym 500. odcinku „Gliniarzy” do obsady dołączy jeszcze jeden policjant. Kto wcieli się w tę rolę i czy zostanie w serialu na dłużej? O tym widzowie przekonają się w drugiej połowie października br. (więcej tutaj, tutaj i tutaj)

Producentem wykonawczym serialu jest Outset Films. Jak czytamy w komunikacie, w związku z zagrożeniem COVID-19 producent serialu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy).
 
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Laura Samojłowicz w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Monika Miller w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat
Ewelina Ruckgaber w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym/Outset Films/Cyfrowy Polsat


„Gliniarze” - sezon 9., premiera jesienią 2020 roku w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film i Polsat Games.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama