reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamknięto 17 pirackich usług streamingowych

dodano: 2020-08-04 10:44
autor: HP | źródło: FACT

illegal streaming 2 czaszka.jpg Działania podjęte przez śledczych z brytyjskiej organizacji zajmującej się ochroną własności intelektualnej FACT w ramach walki z piractwem cyfrowym doprowadziły do ​​wstrzymania 17 niezależnych usług dostarczających nielegalne treści. W Wielkiej Brytanii jest duży nacisk na kontrolę pirackiego streamingu.

FACT
Fact Streaming UK piractwo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Osoby, które dostarczały gotowe i zaprogramowane, nielegalne urządzenia do streamingu (ISD) oraz pirackie strumienie za pośrednictwem stron internetowych i mediów społecznościowych, w tym Facebooka, Twittera i Instagrama, szybko zdecydowały się na zaprzestanie takiej pirackiej działalności po wysłaniu przez śledczych FACT powiadomień listownych, e-mailem i poprzez bezpośredni kontakt przez konto w mediach społecznościowych.

- Popyt na treści wzrósł w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ ludzie spędzają więcej czasu w domu, a przestępcy zaspokajają to zapotrzebowanie, dostarczając nielegalne urządzenia i usługi - zauważa Kieron Sharp, dyrektor generalny FACT.

FACT ściśle współpracuje z nadawcami i posiadaczami praw, aby zidentyfikować oryginalne źródło nielegalnych treści i stosujemy różne techniki zwalczania piractwa. Wysyłając powiadomienia o zaprzestaniu działalności, możemy zachęcać osoby fizyczne do zaprzestania ich udziału w świadczeniu nielegalnych usług w nadziei, że zapobiegną one zaangażowaniu ich w długoterminową przestępczość.

- To ostrzeżenie dla każdego, kto zajmuje się sprzedażą subskrypcji lub urządzeń, które umożliwiają dostęp do treści bez opłat dla legalnego dostawcy - monitorujemy i podejmiemy działania. Ci, którzy nadal dostarczają nielegalne treści, mogą zostać skazani - dodał Kieron Sharp.


Źródło: fact-uk.org.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...