reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV (Tizen)

dodano: 2020-08-05 16:45 | aktualizacja: 2020-08-06 12:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot Po kilku miesiącach testów, WP Pilot oficjalnie udostępnił nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV z systemem Tizen. Pozwala ona na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.

WP
WP Pilot Samsung Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej odsłonie aplikacji WP Pilot na telewizory Samsung Smart TV poprawiono zgłaszane wcześniej błędy oraz przygotowano bardziej przyjazny ekran zakupu. Nowe funkcjonalności aplikacji dostępne będą tylko dla użytkowników korzystających z pakietu premium w WP Pilot. ​Tym samym dołączają one do dotychczasowych udogodnień, takich jak: wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet czy możliwość personalizowania listy ulubionych programów.

Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Dzięki WP Pilot telewizję oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to Starter Plus od 11,90 zł, Podstawowy od 22,90 zł oraz Rozszerzony od 34,90 zł - za 30 dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama