dodano: 2020-08-05 23:06
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuLigi Mistrzów UEFA: Manchester City – Real Madryt. Transmisje live z NBA tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: San Antonio Spurs – Utah Jazz
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Brooklyn Nets – Sacramento Kings
03:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors – Boston Celtics Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 1. sesja treningowa
16:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa
20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra Eurosport 1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda Eurosport 2
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de l'Ain: Etap 1
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: 2. runda Golf Channel
20:00 Golf: European Tour, Hertfordshire: 2. runda Motowizja
15:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: MSC Wolfe Wittstock – RzTŻ Rzeszów Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Juventus FC – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Lepa Polsat Sport Premium 2
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Manchester City – Real Madryt
Komentarz: Cezary Kowalski, Tomasz Hajto Polsat Sport
11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: Grot Budowlani Łódź – KS Pałac Bydgoszcz
12:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: #VolleyWrocław – Enea PTPS Piła
15:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: Mecz o 3. miejsce
17:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix PLS: Finał Polsat Sport Extra
22:00 Golf: US PGA Championship: Zawody
00:00 (pt/so) Golf: US PGA Championship: Zawody
02:00 (pt/so) Golf: US PGA Championship: Zawody Sportklub
14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: Xinjiang Flying Tigers – Liaoning Flying Leopards TVP 1
14:25 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
15:25 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski TVP Sport
11:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Start etapu 3
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
11:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne: Etap 3
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
17:30 Tenis: WTA World Tour, Palermo: 1/4 finału
20:45 Boks: Gala, Brentwood Chris Billam-Smith – Nathan Thorley
Terri Harper – Natasha Jonas
01:05 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: ??? Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.