reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PIKE zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu o nagrodę Tytanowego Oka

dodano: 2020-08-06 13:46 | aktualizacja: 2020-08-06 14:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: PIKE

PIKE Tytanowe Oko Polska Izba Komunikacji Elektronicznej zaprasza do wzięcia udziału w XIV edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych o nagrodę Tytanowego Oka. Uczestnikiem Festiwalu może zostać nadawca telewizyjny, którego program, najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dopuszczenie do udziału w Festiwalu, może być reemitowany przez operatorów kablowych na terytorium Polski, lub jest nadawany w sieciach operatorów kablowych, w sposób zgodny z przepisami prawa polskiego. Warunkiem udziału w Festiwalu jest nadesłanie zgłoszenia wraz ze wskazanymi w Regulaminie materiałami.

Konferencja PIKE 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jury wybierze nominowane stacje i laureatów w następujących kategoriach:
  • Wydarzenie roku – wyróżnione zostają podmioty, w których w okresie od dnia 10 października 2019 roku do dnia 3 września 2020 roku miało miejsce działanie zasługujące na miano wydarzenia roku lub w tym czasie zadebiutowały;
  • Współpraca z operatorami – wyróżnione zostają podmioty, które w okresie od dnia 10 października 2019 roku do dnia 3 września 2020 roku najaktywniej współpracowały z operatorami kablowymi, w zakresie reemitowania lub oferowania do reemitowania programu drogą kablową;
  • „Polska Produkcja Telewizyjna Roku” – wyróżnieni zostaną Nadawcy, którzy w okresie, od dnia 10 października 2019 roku do dnia 3 września 2020 roku, nadawali produkcję zrealizowaną na terenie Polski.

Harmonogram Festiwalu w 2020 roku:

3 września – termin zgłaszania kandydatów,
1 października – ogłoszenie wyników Festiwalu podczas uroczystej Gali Konferencji PIKE 2020/ONLINE.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!
konferencjepike.pl/tytanowe_oko

Konferencja PIKE 2020 „Nowy Świat – Nowe Wyzwania”, której patronem medialnym jest SAT Kurier, odbędzie się w dniach 30 września – 2 października 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi z transmisją online lub wyłącznie online, gdyby organizacja wydarzenia okazała się niemożliwa z uwagi na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...