reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Okazje w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2020-08-07 02:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TV Okazje Jak poinformował operator sieci Sat Film z Włocławka, w miejsce kanału Telezakupy Mango 24, który decyzją nadawcy, firmy Studio Moderna - zakończył nadawanie, w ofercie tej sieci pojawiła się stacja TV Okazje, należąca do grupy Cyfrowy Polsat.

TV Okazje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Telezakupy Mango 24 rozpoczął nadawanie w 2002 roku. W 2007 roku firma Mango - Media (nadawca) została przejęta przez Grupę TVN, będącą wtedy częścią Grupy ITI. W 2015 roku Grupę TVN (a co za tym idzie także Mango - Media) przejęła firma Scripps Networks Interactive. W 2017 roku rozpoczęło się przejmowanie Scripps Networks Interactive przez Discovery. W tym samym roku Mango - Media przejęła firma Studio Moderna. W 2020 roku nowy właściciel zapowiedział zakończenie nadawania przez kanał Telezakupy Mango 24, do czego doszło w piątek, 31 lipca br. (więcej tutaj i tutaj)

Kanał TVO (Twoje Video Oferty) rozpoczął nadawanie 2 października 2017 roku. 1 marca 2018 roku stacja, w wyniku decyzji nadawcy, zmieniła nazwę na TV Okazje. Od 2018 roku udziałowcem spółki TVO, będącej nadawcą kanału, jest grupa Cyfrowy Polsat. W 2019 roku stacja uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) polską koncesję (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich kanałów telewizyjnych jak Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Polo TV HD, DW English HD, Epic Drama HD i Gametoon HD (więcej tutaj) oraz do rozgłośni Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

539 zł Więcej...
reklama