reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polsat Seriale HD w ofercie sieci Elsat

dodano: 2020-08-07 02:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Polsat Seriale HD W środę, 5 sierpnia br. oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanał Polsat Seriale HD. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do Polsatu Seriale w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. - Zmiana jakości kanału Polsat Seriale z SD do HD nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych działań na modułach CAM, dekoderach oraz telewizorach - informuje operator. Kanał Polsat Seriale HD w sieci Elsat dostępny jest na pozycji numer 528, w takich pakietach jak Niebieski+, Fioletowy+ i Złoty+.

Polsat Seriale 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach sieci Elsat stacja ta obecna była w standardowej rozdzielczości - Polsat Romans dołączył do oferty tego operatora w 2016 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak TV Okazje (więcej tutaj) i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...
reklama