reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polsat Seriale HD w ofercie sieci Elsat

dodano: 2020-08-07 02:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Polsat Seriale HD W środę, 5 sierpnia br. oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanał Polsat Seriale HD. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do Polsatu Seriale w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. - Zmiana jakości kanału Polsat Seriale z SD do HD nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych działań na modułach CAM, dekoderach oraz telewizorach - informuje operator. Kanał Polsat Seriale HD w sieci Elsat dostępny jest na pozycji numer 528, w takich pakietach jak Niebieski+, Fioletowy+ i Złoty+.

Polsat Seriale 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach sieci Elsat stacja ta obecna była w standardowej rozdzielczości - Polsat Romans dołączył do oferty tego operatora w 2016 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak TV Okazje (więcej tutaj) i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...
reklama