reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ninja Warrior Polska” 2 w telewizji Polsat

dodano: 2020-08-07 04:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Ninja Warrior Polska We wtorek, 1 września br. w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Ninja Warrior Polska”. Widowisko poprowadzi Karolina Gilon, a jako komentatorzy wystąpią Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty program, hit jesiennej ramówki we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat! - zapowiada nadawca.

Tytuł „Polskiego Ninja” i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia. Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym widzowie przekonają się wkrótce - we wtorek, 1 września br. w Polsacie startuje druga edycja tego widowiska.

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji programu najdalej. Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, by udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września br. widzowie Polsatu zobaczą go również w najnowszej edycji widowiska „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” (wcześniejsze serie emituje obecnie kanał Super Polsat - więcej tutaj, tutaj i tutaj). W obu programach jest po to, by pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

W „Ninja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Widzowie zobaczą m.in.: aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki Łukasza Kadziewicza.

W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsatu Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza Jurkowskiego „Jurasa” - w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi widowisko. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production (więcej tutaj i tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny


„Ninja Warrior Polska” - sezon 2., emisja we wtorki (od 1 września 2020 roku) w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...