reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska firma wdrożyła platformę OTT dla greckiego klubu

dodano: 2020-08-06 20:53 | aktualizacja: 2020-08-07 15:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys Video Technologies

PAOK TV Firma Insys Video Technologies wdrożyła nową wersję platformy PAOK TV dla jednego z największych i najbardziej utytułowanych greckich klubów piłkarskich - PAOK FC. Platforma oparta jest na chmurowym środowisku Amazon Web Services (AWS) oraz bazuje na autorskim rozwiązaniu firmy Insys VT, tj. Insys Sport, skierowanym do klubów i organizacji sportowych, ale też nadawców posiadających prawa do transmisji meczów.

Insys Video Technologies
PAOK TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PAOK TV jest platformą OTT pozwalającą na oglądanie meczów oraz ekskluzywnych treści wideo produkowanych przez grecki klub. Fani mogą korzystać z materiałów wideo za pośrednictwem internetu z każdego miejsca na świecie. Dostęp do platformy jest płatny, a użytkownik może wykupić stały dostęp do platformy dzięki subskrypcji lub wykupić jednorazowy dostęp do danego materiału dzięki modelowi PPV (pay-per-view).
 

- W ubiegłym sezonie PAOK FC pokazał zupełnie nowy sposób transmitowania meczów, wykorzystując przy tym nowe technologie i koncentrując się na trwającej transformacji telewizyjnej - mówi Panagiotis Aroniadis, Project Manager PAOK TV i dyrektor ds. New Media PAOK FC. - Współpracując z Insys Video Technologies i Amazon Web Services, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej platformy OTT całkowicie od początku, dzięki czemu możemy zaoferować naszym fanom lepsze wrażenia z użytkowania.

- Widząc duże zainteresowanie PAOK TV, klub piłkarski zdecydował się uruchomić nową wersję swojej platformy. Dla PAOK FC szczególne ważna była poprawa komfortu użytkowania przez kibiców, a także dostarczenie aplikacji na szerszą gamę platform - powiedział Jarosław Narojczyk, CBO, Insys Video Technologies.

W sezonie 2019-20 PAOK TV dostarczył 5 000 godzin treści do ponad 200 000 użytkowników. Nowa platforma PAOK TV oferowana będzie w trzech wersjach językowych - greckiej, rosyjskiej i angielskiej. Aplikacja dostępna będzie za pośrednictwem portalu www, urządzeń mobilnych Android i iOS oraz na Android TV, LG webOS i Samsung Smart TV Tizen.

Premiera nowej odsłony aplikacji PAOK TV nastąpi w sobotę, 8 sierpnia br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama