reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-27 - 2020-09-28 - 2020-09-29

8-10.08 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-08-08 05:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 8-9 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Superpuchar Polski piłkarzy, mecze towarzyskie piłkarzy, Liga Mistrzów piłkarzy, Scottish Premiership, Hyundai A-League, golf - US PGA Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3 oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), Superpuchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj), golf - US PGA Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 sierpnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Formuła 1: „Opowieści ze skarbca F1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

8:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

8:55 Hyundai A-League: Perth Glory - Melbourne Victory, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentuje: Patryk Mirosławski

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:07 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:40 KSW42, Polsat Sport Fight

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, ćwierćfinał: GKS Katowice - MKS Będzin, Polsat Sport

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champion” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW52, Polsat Sport News

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, ćwierćfinał: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

15:10 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, ćwierćfinał: KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:30 KSW48, Polsat Sport News

16:45 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, ćwierćfinał: Verva Warszawa Orlen Paliwa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy, 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Chelsea FC Londyn, Polsat Sport Premium 1
komentują: Marcin Feddek i Artur Wichniarek

18:40 mecz towarzyski piłkarzy: AFC Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 (TVP Sport), 20:15 (Polsat Sport Premium 2) i 20:55 (TVP1) Liga Mistrzów piłkarzy, 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli Neapol, Polsat Sport Premium 2, TVP1 i TVP Sport
komentują: Bożydar Iwanow i Paweł Golański (w Polsacie Sport Premium 2)

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

20:50 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:30 KSW46, Polsat Sport News

22:00 golf: US PGA Championship, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 8 na 9 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9 sierpnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „Architekci F1” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:45 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

11:00 „Emerson Fittipaldi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:10 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW40, Polsat Sport News

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 2. półfinał, Polsat Sport

13:00 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 mecz towarzyski piłkarzy: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Polacy w finałach Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:10 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:15 KSW, Super Polsat

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: finał, Polsat Sport

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 Scottish Premiership: Kilmarnock FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

18:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:35 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

19:00 (Polsat Sport) i 19:50 (Polsat) Superpuchar Polski piłkarzy: Legia Warszawa - Cracovia Kraków, Polsat i Polsat Sport

19:00 Formuła 1: „Opowieści ze skarbca F1” - magazyn, Eleven Sport 1

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:00 golf: US PGA Championship, Polsat Sport Extra

21:00 KSW24, Polsat Sport News

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 9 na 10 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 La Liga Santander: „The La Liga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama