reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Olsztyn Green Plażówka” od Agory

dodano: 2020-08-10 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora - Olsztyn Green Festival Wojciech Baranowski „Baranovski”, Sonbird, Anna Rusowicz, Katarzyna Sochacka, Bartosz Schmidt „Baasch” i Bartosz Krupa „PlanBe” - to gwiazdy imprezy „Olsztyn Green Plażówka” (w miejscu wydarzenia „Olsztyn Green Festival”), która odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2020 roku na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Widowisko, którego organizatorem jest Agora, a współorganizatorem Urząd Miasta Olsztyna, transmitowane będzie m.in. na profilu dziennika „Gazeta Wyborcza” na portalu społecznościowym Facebook. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, a partnerem streamingu/realizacji wideo - Playlive.

Agora - Olsztyn Green Festival


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z przeniesieniem „Olsztyn Green Festival” na przyszły rok z powodu pandemii Covid-19 organizatorzy imprezy przygotowali dla fanów festiwalu, mieszkańców i turystów wybierających odpoczynek w Olsztynie, muzyczną niespodziankę. W tym samym terminie, na który zaplanowany był festiwal - 14 i 15 sierpnia br., odbędzie się specjalna impreza „Olsztyn Green Plażówka” (więcej tutaj).

- To dwa dni koncertów w scenerii plaży i jeziora Ukiel, które zapewniają kameralny klimat, jednocześnie pozwalając każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie słuchania muzyki n„a żywo”. Częścią imprezy będą też spotkania z muzykami i rozmowy dostępne w internecie, a także zlot foodtrucków i animacje na plaży. „Olsztyn Green Plażówka” to świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu! - zapewniają organizatorzy.

Organizatorzy zaplanowali bezpłatną weekendową imprezę otwartą, która odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę, 14-15-16 sierpnia 2020 roku oraz płatną biletowaną strefę koncertową w piątek i sobotę, 14-15 sierpnia 2020 roku. Weekendowa impreza otwarta rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00; w sobotę i niedzielę będzie trwać w godzinach 12:00-22:00. Jej częściami będą: zlot foodtrucków (strefa zielona), strefa różnych trunków (strefa zielona) oraz animacje sportowe i rekreacyjne. Wejście bezpłatne, bez ograniczeń, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Natomiast w płatnej biletowanej strefie koncertowej odbędą się trzy koncerty dziennie. Strefa zostanie specjalnie przygotowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Plan występów: w piątek, 14 sierpnia br. 18:00-19:00 Katarzyna Sochacka, 19:30-20:30 Baranovski i 21:00-22:00 PlanBe, a w sobotę, 15 sierpnia br. 18:00-19:00 Sonbird, 19:30-20:30 Anna Rusowicz i 21:00-22:00 Baasch

Dodatkowo dla fanów festiwalu z całej Polski prowadzony będzie streaming „na żywo” z festiwalu na kilku kanałach, obejmujący m.in. rozmowy z wybranymi artystami. Relację będzie można oglądać na profilu festiwalu na portalu społecznościowym Facebook, na profilach facebookowych artystów występujących na scenie oraz na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku.

„Olsztyn Green Plażówka” - o imprezie - organizator imprezy: Agora, współorganizator: Urząd Miasta Olsztyna, partner główny: Perła Browary Lubelskie, partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, partner streamingu/realizacji wideo: Playlive, patroni medialni: „Co Jest Grane 24”, wyborcza.pl i Kino Polska Muzyka.
 
Organizatorami wydarzenia pod nazwą „Olsztyn Green Plażówka” są Agora i Urząd Miasta Olsztyna, foto: Agora
Organizatorami wydarzenia pod nazwą „Olsztyn Green Plażówka” są Agora i Urząd Miasta Olsztyna, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama