reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Olsztyn Green Plażówka” od Agory

dodano: 2020-08-10 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora - Olsztyn Green Festival Wojciech Baranowski „Baranovski”, Sonbird, Anna Rusowicz, Katarzyna Sochacka, Bartosz Schmidt „Baasch” i Bartosz Krupa „PlanBe” - to gwiazdy imprezy „Olsztyn Green Plażówka” (w miejscu wydarzenia „Olsztyn Green Festival”), która odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2020 roku na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Widowisko, którego organizatorem jest Agora, a współorganizatorem Urząd Miasta Olsztyna, transmitowane będzie m.in. na profilu dziennika „Gazeta Wyborcza” na portalu społecznościowym Facebook. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, a partnerem streamingu/realizacji wideo - Playlive.

Agora - Olsztyn Green Festival


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z przeniesieniem „Olsztyn Green Festival” na przyszły rok z powodu pandemii Covid-19 organizatorzy imprezy przygotowali dla fanów festiwalu, mieszkańców i turystów wybierających odpoczynek w Olsztynie, muzyczną niespodziankę. W tym samym terminie, na który zaplanowany był festiwal - 14 i 15 sierpnia br., odbędzie się specjalna impreza „Olsztyn Green Plażówka” (więcej tutaj).

- To dwa dni koncertów w scenerii plaży i jeziora Ukiel, które zapewniają kameralny klimat, jednocześnie pozwalając każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie słuchania muzyki n„a żywo”. Częścią imprezy będą też spotkania z muzykami i rozmowy dostępne w internecie, a także zlot foodtrucków i animacje na plaży. „Olsztyn Green Plażówka” to świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu! - zapewniają organizatorzy.

Organizatorzy zaplanowali bezpłatną weekendową imprezę otwartą, która odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę, 14-15-16 sierpnia 2020 roku oraz płatną biletowaną strefę koncertową w piątek i sobotę, 14-15 sierpnia 2020 roku. Weekendowa impreza otwarta rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00; w sobotę i niedzielę będzie trwać w godzinach 12:00-22:00. Jej częściami będą: zlot foodtrucków (strefa zielona), strefa różnych trunków (strefa zielona) oraz animacje sportowe i rekreacyjne. Wejście bezpłatne, bez ograniczeń, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Natomiast w płatnej biletowanej strefie koncertowej odbędą się trzy koncerty dziennie. Strefa zostanie specjalnie przygotowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Plan występów: w piątek, 14 sierpnia br. 18:00-19:00 Katarzyna Sochacka, 19:30-20:30 Baranovski i 21:00-22:00 PlanBe, a w sobotę, 15 sierpnia br. 18:00-19:00 Sonbird, 19:30-20:30 Anna Rusowicz i 21:00-22:00 Baasch

Dodatkowo dla fanów festiwalu z całej Polski prowadzony będzie streaming „na żywo” z festiwalu na kilku kanałach, obejmujący m.in. rozmowy z wybranymi artystami. Relację będzie można oglądać na profilu festiwalu na portalu społecznościowym Facebook, na profilach facebookowych artystów występujących na scenie oraz na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku.

„Olsztyn Green Plażówka” - o imprezie - organizator imprezy: Agora, współorganizator: Urząd Miasta Olsztyna, partner główny: Perła Browary Lubelskie, partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, partner streamingu/realizacji wideo: Playlive, patroni medialni: „Co Jest Grane 24”, wyborcza.pl i Kino Polska Muzyka.
 
Organizatorami wydarzenia pod nazwą „Olsztyn Green Plażówka” są Agora i Urząd Miasta Olsztyna, foto: Agora
Organizatorami wydarzenia pod nazwą „Olsztyn Green Plażówka” są Agora i Urząd Miasta Olsztyna, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama