reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BluTV - nowa platforma na satelicie Eutelsat 65 West A

dodano: 2020-08-10 11:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/parabola.cz

Blu TV logo platforma Eutelsat 65 West 360px.jpg Firma 1Sat Telecomunicaçoes uruchamia nową platformę telewizyjną na rynku brazylijskim. Usługa o nazwie BluTV wykorzysta pojemność satelity Eutelsat 65 West A, znajdującego się na pozycji 65°W.

Eutelsat
satelita Eutelsat 65 West 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W podstawowej ofercie BluTV znajdzie się ponad 100 kanałów z różnych gatunków - filmowych, serialowych, sportowych, lifestylowych, kulturalnych i informacyjnych w rozdzielczości SD i HD.


- Potencjalny rynek płatnej telewizji w Brazylii jest wciąż ogromny, w większości ograniczony wysokimi kosztami. BluTV zamierza zdemokratyzować dostęp do wysokiej jakości rozrywki telewizyjnej i edukacji w połączeniu z najwyższym standardem obsługi klienta w brazylijskiej klasie średniej. Projekt BluTV był wspierany przez zespoły Eutelsat w Paryżu i Brazylii, i wierzymy, że Eutelsat 65 West A umożliwi nam zapewnienie naszym przyszłym abonentom najlepszego zasięgu dostępnego w kraju - powiedział Stephane Frappat, prezes platformy BluTV.


Eutelsat 65 West A to satelita pracujący w trzech pasmach, którego celem jest szybko rozwijające się rynki nadawcze w Ameryce Łacińskiej. Jego wysokowydajne transpondery pasma Ku umożliwiają świadczenie usług DTH w całej Brazylii. Wiele transponderów tego satelity działa w paśmie C (4 GHz), a wiązka sięga też na Europe Zachodnią (w Polsce satelita jest niewidoczny). Wiązka Ku dla BluTV jest tylko na teren Brazylii.

Źródło: parabola.cz  eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...