reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BluTV - nowa platforma na satelicie Eutelsat 65 West A

dodano: 2020-08-10 11:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/parabola.cz

Blu TV logo platforma Eutelsat 65 West 360px.jpg Firma 1Sat Telecomunicaçoes uruchamia nową platformę telewizyjną na rynku brazylijskim. Usługa o nazwie BluTV wykorzysta pojemność satelity Eutelsat 65 West A, znajdującego się na pozycji 65°W.

Eutelsat
satelita Eutelsat 65 West 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W podstawowej ofercie BluTV znajdzie się ponad 100 kanałów z różnych gatunków - filmowych, serialowych, sportowych, lifestylowych, kulturalnych i informacyjnych w rozdzielczości SD i HD.


- Potencjalny rynek płatnej telewizji w Brazylii jest wciąż ogromny, w większości ograniczony wysokimi kosztami. BluTV zamierza zdemokratyzować dostęp do wysokiej jakości rozrywki telewizyjnej i edukacji w połączeniu z najwyższym standardem obsługi klienta w brazylijskiej klasie średniej. Projekt BluTV był wspierany przez zespoły Eutelsat w Paryżu i Brazylii, i wierzymy, że Eutelsat 65 West A umożliwi nam zapewnienie naszym przyszłym abonentom najlepszego zasięgu dostępnego w kraju - powiedział Stephane Frappat, prezes platformy BluTV.


Eutelsat 65 West A to satelita pracujący w trzech pasmach, którego celem jest szybko rozwijające się rynki nadawcze w Ameryce Łacińskiej. Jego wysokowydajne transpondery pasma Ku umożliwiają świadczenie usług DTH w całej Brazylii. Wiele transponderów tego satelity działa w paśmie C (4 GHz), a wiązka sięga też na Europe Zachodnią (w Polsce satelita jest niewidoczny). Wiązka Ku dla BluTV jest tylko na teren Brazylii.

Źródło: parabola.cz  eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama