reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Internet Stacjonarny bez umowy terminowej

dodano: 2020-08-14 05:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Play (P4) wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Od teraz każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z internetu domowego w niezmiennej cenie 35 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania długotrwałych umów. Co więcej, operator przygotował specjalne oferty z telewizją Play Now TV od 45 zł.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W kwietniu tego roku Play wprowadził do swojej oferty szczególną nowość - internet stacjonarny, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich domowników, potrzebujących szybkiej i niezawodnej sieci. Stabilne łącze, brak limitów pobierania oraz prędkość nawet do 600 Mb/s zapewni świetne warunki do pracy, nauki i wysoką jakość rozrywki każdego dnia. Co najważniejsze, Play Internet Stacjonarny działa niezależnie od obciążenia sieci komórkowej czy pogody za oknem, oferując stałą prędkość przesyłania danych i brak zakłóceń - informuje operator.

Od teraz każdy użytkownik, który zdecyduje się na internet stacjonarny od fioletowego operatora, będzie miał możliwość podpisania umowy bez okresu zobowiązania. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami, każdy nowy klient otrzymuje taką możliwość całkowicie za darmo w każdej z dostępnych ofert internetowych. Co więcej, by skorzystać z oferty nie trzeba posiadać numeru w Play. - Rozwiązanie powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie swobodę oraz nie chcą czuć się przywiązani do długotrwałych kontraktów. To idealna opcja także dla studentów, którzy poszukują niezawodnego połączenia szczególnie na czas roku akademickiego - czytamy w komunikacie.

Play Internet Stacjonarny dostępny jest w trzech pakietach, od 35 zł miesięcznie w ofercie z prędkością 150 Mb/s. Kolejne z nich to 300 Mb/s za 45 zł oraz 600 Mb/s za 55 zł miesięcznie. Każdy, kto zdecyduje się na usługę otrzyma również router Wi-Fi, dzięki któremu bezprzewodowo podłączy do sieci wszystkie swoje urządzenia. Co więcej, jak zapewnia operator, nie trzeba martwić się o jego instalację, ponieważ wszystkim zajmą się wyspecjalizowani monterzy, którzy podłączą urządzenie w domu oraz pokażą, jak z niego korzystać. Koszt instalacji jest jednorazowy i wynosi 50 zł.

Dodatkowo nowi użytkownicy usługi Play Internet Stacjonarny w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję Play Now TV z najnowszym BOXem od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Osoby, które wybiorą ofertę z internetem 600 Ms/s będą mogły cieszyć się dostępem do kanałów HBO oraz biblioteki filmów i seriali HBO GO przez sześć miesięcy za darmo.

Ofertę będzie wspierała kampania reklamowa, która ruszy w piątek, 14 sierpnia br.
 
Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...