Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA:Manchester City – Olympique Lyon. Transmisje live z Totolotek Pucharu Polski tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Playoff
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
00:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Playoff
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Tulisa: Cecilia Braekhus – Jessica McCaskill; Israil Madrimov – Eric Walker
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa Eleven Sports 1
10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring Sprint: Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
12:00 Formula 1: Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
15:00 Formula 1: Grand Prix Hiszpanii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
Eleven Sports 2
09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: Sydney FC – Western United FC Eleven Sports 4
09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: Sydney FC – Western United FC Eurosport 1
13:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek, Sławomir Szymczak
14:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Finał
17:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek, Sławomir Szymczak
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Finał Eurosport 2
15:05 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné: Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
16:50 Kolarstwo szosowe: Giro di Lombardia: Wyścig Golf Channel
16:00 Golf: European Tour, Newport: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:30 Golf: PGA Tour, Greensboro: Finał
Komentarz: Jacek Person
Motowizja
11:30 Żużel: 2. Liga Żużel: Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock
nSport+
16:15 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
18:45 Żużel: PGE Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi, Toruń: Zawody
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Manchester City – Olympique Lyon
Komentarz: Szymon Rojek
Polsat Sport
16:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski: Resovia Rzeszów – Piast Gliwice
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 252: Stipe Miocic – Daniel Cormier Polsat Sport Extra
10:25 Formuła 3: Grand Prix Hiszpanii: Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii: 1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Adam Badziak
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii: 2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Adam Badziak
18:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: PSV Eindhoven – SBV Vitesse
22:00 Boks: Gala Top Rank: Carl Frampton – Darren Traynor Polsat Sport News
13:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski
16:45 Formuła 2: Grand Prix Hiszpanii: Wyścig 1
17:20 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps: Wyścig Sportklub
14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: Guangdong Southern Tigers – Liaoning Flying Leopards
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach: Wyścig TVP 2
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Manchester City – Olympique Lyon
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski TVP Sport
11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków
Komentarz: Aleksander Roj
13:00 Tenis: WTA World Tour, Praga: 1/2 finału
01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.