reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-23 - 2020-09-24 - 2020-09-25

Sport w polskiej TV 15.08.2020

dodano: 2020-08-13 17:42 | aktualizacja: 2020-08-14 22:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Manchester City – Olympique Lyon. Transmisje live z Totolotek Pucharu Polski tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Playoff
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

00:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Playoff

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Tulisa:
Cecilia Braekhus – Jessica McCaskill;
Israil Madrimov – Eric Walker
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring Sprint:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
 
12:00 Formula 1: Grand Prix Hiszpanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring Sprint:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow
 
15:00 Formula 1: Grand Prix Hiszpanii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Maciej Jermakow

Eleven Sports 2

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: 
Sydney FC – Western United FC
 
Eleven Sports 4

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League: 
Sydney FC – Western United FC
 
Eurosport 1

13:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek, Sławomir Szymczak

14:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Finał

17:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek, Sławomir Szymczak

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Finał
 
Eurosport 2

15:05 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

16:50 Kolarstwo szosowe: Giro di Lombardia:
Wyścig
 
Golf Channel

16:00 Golf: European Tour, Newport:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:30 Golf: PGA Tour, Greensboro:
Finał
Komentarz: Jacek Person
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga  Żużel:
Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – MSC Wölfe Wittstock

 
nSport+

16:15 Żużel: Ewinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski

18:45 Żużel: PGE Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi, Toruń:
Zawody
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Manchester City – Olympique Lyon
Komentarz: Szymon Rojek 
Polsat Sport

16:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski: 
Resovia Rzeszów – Piast Gliwice

20:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski: 
Odra Opole – Lech Poznań

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 252:
Stipe Miocic – Daniel Cormier
 
Polsat Sport Extra

10:25 Formuła 3: Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Adam Badziak

14:35  Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Adam Badziak

18:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
PSV Eindhoven – SBV Vitesse

22:00 Boks: Gala Top Rank: 
Carl Frampton – Darren Traynor
 
Polsat Sport News

13:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski

16:45 Formuła 2: Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig 1

17:20 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig
 
Sportklub

14:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Guangdong Southern Tigers – Liaoning Flying Leopards

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Manchester City – Olympique Lyon
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków
Komentarz: Aleksander Roj

13:00 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/2 finału

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama