reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pokonać wrogów i uratować świat - wrzesień w AXN

dodano: 2020-08-14 07:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Nastolatek, który niespodziewanie zostaje szpiegiem w serialu na podstawie książek Anthony’ego Horovitza, Jessica Alba i Gabrielle Union ścigające przestępców na ulicach Miasta Aniołów (Los Angeles), przystojny patolog, który rozwiązuje zagadki śmierci swoich pacjentów, oraz Tom Hanks w kolejnej odsłonie ekranizacji książek Dana Browna. We wrześniu br. widzowie kanału AXN zobaczą seriale „Alex Rider”, „L.A.’s Finest” (sezon 2., osadzony w uniwersum filmu „Bad Boys”) i „Patolog” (sezon 2.) oraz film „Inferno”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu „Patolog” widzowie przyglądają się pracy doktora, Daniela Harrowa - patologa sądowego, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy. Po postrzale pod koniec pierwszego sezonu Harrow wraca do pracy i stawia czoła kolejnym kryminalno-medycznym zagadkom, jak tajemnicza śmierć skoczków spadochronowych czy zmumifikowanego pracownika budowy. Premiera drugiego sezonu serialu „Patolog” odbędzie się w środę, 9 września br. o godzinie 22.00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 22:00 w AXN.

„Alex Rider” to historia londyńskiego nastolatka od dzieciństwa nieświadomie szkolonego do bycia częścią niebezpiecznego świata szpiegostwa. Po śmierci jego wuja kontaktuje się z nim Alan Blunt, szef tajnej odnogi MI6 znanej jako Departament. Mężczyzna wyjawia, że Alex od dzieciństwa nieświadomie brał udział w szkoleniu przygotowującym do pracy w zawodzie szpiega. Pod naciskiem wywiadu chłopiec zgadza się zbadać okoliczności śmierci wuja oraz jej związek z zabójstwem dwóch sławnych miliarderów. Niechętnie wciela się w nową rolę i zaczyna udawać ucznia odległej szkoły z internatem o nazwie Point Blanc. W szkole, położonej wysoko nad granicą wiecznego śniegu we francuskich Alpach, dzieci bogaczy, które sprawiają problemy wychowawcze, mają rzekomo wracać na właściwą drogę. Jednak Alex odkrywa, że tak naprawdę uczniowie są celem niepokojącego planu tajemniczego doktora Greifa. Nastolatek będzie musiał zaryzykować własne życie, żeby pokrzyżować mu plany. Premiera serialu „Alex Rider” odbędzie się we wtorek, 15 września br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 22:00 w AXN.

Osadzony w uniwersum „Bad Boys” Jerry'ego Bruckheimera  (więcej tutaj) serial „L.A.’s Finest” opowiada o byłej agentce DEA (Drug Enforcement Administration), Syd Burnett (w tej roli Gabrielle Union), która zostawiła swoją skomplikowaną przeszłość za sobą, by dołączyć do LAPD (Los Angeles Police Department), oraz detektyw Nancy McKenny (Jessica Alba), która stara się pogodzić wymagającą pracę z opieką nad zbuntowaną nastoletnią przyrodnią córką. Razem stawiają czoła najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles i tworzą duet, z którym trzeba się liczyć - zarówno na ulicach, jak i w życiu prywatnym. W drugim sezonie Syd Burnett pogrążona w żałobie po nagłej stracie przyjaciela stara się znaleźć odpowiedzi na trapiące ją pytania, a Nancy McKenna musi się uporać ze sprawą porwania Izzy i będącym jego wynikiem rozłamem w małżeństwie. Przetaczająca się przez Korea Town fala przestępczości zagraża zwykłym obywatelom, więc Syd Burnett i Nancy McKenna muszą powstrzymać mafię, nim będzie za późno. Premiera drugiego sezonu serialu „L.A.’s Finest” odbędzie się w poniedziałek, 21 września br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

„Inferno” to ekranizacja najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku Dana Browna. Słynny badacz symboli Robert Langdon (Tom Hanks) budzi się z amnezją we włoskim szpitalu i odkrywa, że ktoś na niego poluje. Profesor razem z doktor Sienną Brooks (Felicity Jones) przemierzają Europę i ścigają się z czasem, pragnąc za wszelką cenę powstrzymać szaleńca, który chce zdziesiątkować ludzkość przy pomocy stworzonego w laboratorium wirusa. W rozwikłaniu zagadki ma im pomóc poemat Dantego. Premiera filmu „Inferno” odbędzie się w sobotę, 26 września br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Gabrielle Union i Jessica Alba oraz samochód Dodge Charger SRT Hellcat w serialu „L.A.’s Finest”, foto: Mary Ellen Matthews/Sony Pictures Television
Gabrielle Union i Jessica Alba oraz samochód Dodge Charger SRT Hellcat w serialu „L.A.’s Finest”, foto: Mary Ellen Matthews/Sony Pictures Television


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...