reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Shark week 2020” w Discovery Channel

dodano: 2020-08-17 07:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Discovery Channel W poniedziałek, 17 sierpnia br. o godz. 17:00 w Discovery Channel wystartuje cykl „Shark week”, w ramach którego stacja pokaże takie programy jak „Mike Tyson kontra rekiny”, „Will Smith - spotkanie z rekinami”, „Kultowe rekiny”, „Król głębin” i „Sezon na rekiny”.

„Blue Hole – podwodna tajemnica” Discovery Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Shark week” w Discovery Channel:

„Mike Tyson kontra rekiny”
emisja: w poniedziałek, 17 sierpnia br. o 17:00

Bokser Mike Tyson staje do nowego pojedynku z niecodziennym partnerem. Tym razem zamiast walczyć na ringu bokserskim, schodzi pod wodę, gdzie zmierzy się z jednym z największych i najsilniejszych drapieżnikami z głębin - z żarłaczem czarnopłetwym. Czy Mike’owi Tysonowi uda się znokautować przeciwnika? A może to rekin okaże się lepszym zawodnikiem? - Zapewniamy, że przy kręceniu tego odcinka nie ucierpiał żaden rekin - informuje nadawca (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

„Will Smith - spotkanie z rekinami”
emisja: we wtorek, 18 sierpnia br. o 17:00

Aktor i wokalista Will Smith skacze na głęboką wodę. Zmierzy się ze swoim największym strachem - pływaniem na otwartym morzu. Nie będzie to jednak zwykłe zanurzenie. Aktor zdecyduje się sprawdzić samego siebie w ekstremalnych warunkach i wejść do wody pełnej rekinów. Czy uda mu się przezwyciężyć strach oraz stawić im czoła?

„Kultowe rekiny”
emisja: w środę, 19 sierpnia br. o 17:00

„Kultowe rekiny” obchodzą w tym roku 20. rocznicę powstania. Program pokazuje z bliska życie żarłaczy białych oraz ich najbardziej spektakularne wyskoki. W jubileuszowym odcinku prowadzący Jeff Kurr, Chris Fallows i Dickie Chivell przypomną najciekawsze momenty z ostatnich dwóch dziesięcioleci.

„Król głębin”
emisja: w czwartek, 20 sierpnia br. o 17:00

W głębinach Karaibów kamery uchwyciły nadzwyczajne zdarzenie. Niemal 4,5 metrowy rekin tygrysi został zaatakowany przez wielką, bliżej nieokreśloną bestię. Czy to nieznany dotąd rodzaj megarekina? A może to inny osobnik tego gatunku o zapędach kanibalistycznych? Doktor Austin Gallagher wyrusza w morską podróż, aby poznać odpowiedź na to pytanie.

„Sezon na rekiny”
emisja: w piątek, 21 sierpnia br. o 17:00

Calvin Cordozar Broadus Junior „Snoop Dogg” robił w życiu już niemal wszystko. Rapuje, produkuję muzykę, gra w filmach, trenuje futbol amerykański. Teraz stanie oko w oko z rekinami. Przyjrzy się z bliska zachowaniom żarłaczy białych, próbując odpowiedzieć na pytanie: dlaczego tak bardzo upodobały sobie wybrzeża Ameryki? W 2020 roku Stany Zjednoczone Ameryki obserwują prawdziwą inwazję tych stworzeń. Snoop Dogg dotrze do nagrań z najbardziej niebezpiecznych spotkań rekinów z człowiekiem oraz do najmniej spodziewanych reakcji ludzi na morskiego drapieżnika. Porozmawia też z ekspertami, którzy próbują odkryć przyczyny tak wielkiej popularności wód Ameryki wśród białych rekinów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...