reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Światłowodowy internet z umową na 9 miesięcy

dodano: 2020-08-17 11:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Netia przygotowała ofertę, w ramach której np. internet do 300 Mb/s można zamówić z umową na 9 miesięcy, w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, natomiast do 1 Gb/s to wydatek 70 zł miesięcznie. We wszystkich wariantach klienci otrzymają 1 miesiąc na start gratis.

Netia
Netia światłowód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W przypadku braku możliwości zaoferowania w danej lokalizacji dostępu do internetu w jednej z technologii światłowodowych, Netia zaproponuje usługę na sieci własnej w technologii xDSL (wariant do 20 lub do 50 Mb/s) w cenie 40 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Opłata aktywacyjna wynosi 59 zł. Niezależnie od wybranego wariantu prędkości łącza, Netia udostępnia router WiFi.

Można też wybrać usługę internetową wraz z dostępem do serwisu muzycznego Tidal w cenie od 60 zł miesięcznie. W dowolnym momencie do usługi internetowej można też dokupić HBO GO za 20 zł miesięcznie.

Wraz z usługą dostępu do internetu, Netia zapewnia (przez 2 miesiące za 0 zł, potem 10 zł miesięcznie) kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa (Bezpieczny Internet 2).
 

- Po tym, co się działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy, już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważny w edukacji i pracy zdalnej jest szybki, nielimitowany dostęp do internetu. Aby umożliwić jak największej rzeszy uczniów, studentów i pracowników korzystanie z takiego właśnie dostępu w tych niepewnych czasach, przygotowaliśmy bardzo prostą ofertę z umową na zaledwie 9 miesięcy i cenami jak przy kontrakcie 24-miesięcznym - powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C, członek zarządu Netii.

- Spodziewamy się, że bestsellerem będzie światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, zaś do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie. Coraz więcej osób jest skłonnych zapłacić nieco więcej i kupić wyższe prędkości internetu ze względu na ostatnie doświadczenia i gwarancję jakości, jaką zapewnia łącze światłowodowe - powiedział Piotr Szymanowski, dyrektor departamentu strategii marketingowej B2C w Netii.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 290 zł Więcej...
reklama