reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy TV Box w ofercie Play Now TV

dodano: 2020-08-17 16:10 | aktualizacja: 2020-08-18 10:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Play Now TV Box SDMC DV8545-T2/C Zgodnie z zapowiedziami satkurier.pl, do oferty Play Now TV oficjalnie wprowadzony został nowy model TV Boxa - SDMC DV8545-T2/C. Jest to urządzenie oparte o mocniejsze podzespoły, m.in. 4-rdzeniowy procesor, oraz z obsługą nie tylko DVB-T i DVB-C, lecz także DVB-T2. Dodatkowo Play wprowadził nową ofertę obejmującą dodatkowe pakiety w cenie abonamentu.

Play
Play Now TV Box SDMC DV8545-T2/C


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Box na mocniejszych podzespołach i z DVB-T2

Nowy TV Box ma też dwa razy więcej pamięci flash - 16 GB, z możliwością - tak jak do tej pory - rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Dodano także dodatkowy port USB, w standardzie 3.0., oraz złącze cyfrowego dźwięku S/PDIF. Ilość pamięci RAM nie uległa zmianie - 2 GB. Całość zamknięto w kompaktowej, minimalistycznej obudowie (12 x 12 x 3 cm). Nowy TV Box jest oparty o nowszą wersję Android TV - 9.0. Play przygotował również aktualizację poprzedniego urządzenia (Sagem DIW362) do nowej wersji systemu.

Nieco zmieniony został również pilot. Do przycisków szybkiego dostępu do HBO GO, Netflix i YouTube dołączył dedykowany przycisk dla aplikacji Amazon Prime Video. Tak jak w przypadku poprzedniego urządzenia, pilot łączy się z TV Boxem poprzez Bluetooth i pozwala głosowo wyszukiwać treści.
 
Nowy pilot

TV Box można podłączyć do dowolnej sieci internetowej - kablem lub bezprzewodowo. Jest łatwy w obsłudze i niewielki, więc sprawdzi się też na wakacjach lub krótszych wyjazdach. Urządzenie można podłączyć do anteny telewizji naziemnej lub gniazda telewizji kablowej, aby rozszerzyć listę kanałów.

Nowa oferta - dodatkowe pakiety także w cenie abonamentu

Dotychczas klient Play Now TV miał do wyboru w cenie abonamentu tylko jeden pakiet - Podstawowy, do którego mógł swobodnie włączać/wyłączać na zasadzie prepaid pakiety dodatkowe Extra, Sport, Kids i News. Teraz klient ma również do wyboru abonament obejmujący od razu wszystkie dostępne pakiety, ale w znacznie niższej cenie, niż gdyby dobrał je w prepaidzie - 35 zł zamiast 65 zł miesięcznie*. Minus jest taki, że nie może zrezygnować z tych pakietów w trakcie trwania umowy, czyli nie może wrócić do oferty za 10 zł miesięcznie*.

Pakiet Podstawowy Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie* obejmuje 37 kanałów telewizyjnych, w tym kilkanaście niegwarantowanych. Rozszerzona oferta za 35 zł miesięcznie* to już ponad 80 kanałów telewizyjnych. Oprócz tego abonent na dostęp do treści na życzenie.

* Podane ceny obowiązują dla dotychczasowych klientów abonamentowych Play (może być to na przykład abonament telefoniczny, internetu mobilnego czy internetu stacjonarnego). Dla pozostałych osób ceny wynoszą odpowiednio 20 zł i 45 zł miesięcznie.

Dodatkowe serwisy wideo w promocji

Wszyscy użytkownicy Play Now TV mogą skorzystać z dodatkowego bonusu, czyli 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video od Play. Klienci, którzy zdecydują się na jedną z ofert telewizyjnych Play Now TV Box wraz z umową na Play Internet Stacjonarny lub Play Internet otrzymają dodatkowo 6 miesięcy HBO GO w prezencie w ofercie podstawowej i 12 miesięcy HBO GO w prezencie w ofercie rozszerzonej. Zarówno z HBO GO, jak i Amazon Prime Video można zrezygnować w dowolnym momencie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...