reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja 10% na moduły nc+ telewizja na kartę

dodano: 2020-08-14 12:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: hollex.pl

Promocja 10% na moduł nc+ telewizja na kartę Na rynku dostępne są dwa podobne do siebie prepaidowe moduły dostępu warunkowego CI+ przeznaczone dla oferty nc+ telewizja na kartę. Jeden z nich to najnowszy moduł z tzw. CAM CI+ 4K ECP w cenie 199 zł, który jest dedykowany dla odbioru CANAL+ 4K Ultra HD (na umowę). Ma też zabezpieczenie ECP, co może być w przyszłości pewnym kłopotem w przypadku odbiorników i telewizorów bez ECP. Dlatego na rynku nadal jest starszy model modułu nc+ TNK CI+ (bez ECP), który zalecany dla użytkowników odbiorników satelitarnych i telewizorów HD/4K, którym nie zależy na CANAL+ 4K i chcą korzystać z modułu na zasadzie przedpłaconej. Ten CAM CI+ kosztuje 189 zł, a w promocji z 10% upustem jeszcze taniej.

Promocja 10% na moduł nc+ telewizja na kartę


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM CI+ (bez ECP) to oferta dla klientów, którzy nie chcą podpisywać umowy z jakąkolwiek platformą, a mieć dostęp do podstawowych kanałów płatnych. Sam moduł nc+ TNK CI+ jest polecany przy zakupie razem z jednym z odbiorników CI w promocji 10%.

Klient zyskuje dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 46 w jakości HD na 1 miesiąc, na zasadach prepaid, bez konieczności podpisywania umowy.

Jeśli ktoś ma odbiornik HD/4K lub telewizor HD i nie będzie korzystał z CANAL+ 4K, to zaleca się kupić właśnie ten moduł. Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI/CI+.

 


Należy pamiętać, że karta nc+ w module jest w systemie Nagra MA - jest całkowicie sparowana (nie można jej przełożyć do slotu na karty w innym odbiorniku czy module). Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, więc teoretycznie może nie działać w niektórych odbiornikach ze starszym typem gniazda CI. Jednak w większości odbiorników linuksowych z CI ten moduł jednak działa i jest to potwierdzone w 100%.

Przy okazji ostatnich zmian w systemach dostępu warunkowego w Platformie CANAL+, które nazwijmy „powolnym wyłączaniem Seca" taki moduł jest jedną z możliwości legalnego korzystania z oferty tej platformy w wersji przedpłaconej lub na umowę. Pewnym sposobem na dalsze oglądanie z kart Seca jest skorzystanie z możliwości modułów Unicam Pro i DeltaCAM Pro, ale też nie wiadomo na jak długo, bo przejście na Nagra MA w Platformie CANAL+ jest nieuniknione.

Moduł ten można kupić w promocji razem z odbiornikiem.
Wtedy przysługuje 10% rabatu na CAM przy zakupie odbiornika z listy (musi być podświetlony link i wybrany moduł w linii: Promocja!):


- Vu+ Zero 4K (nc+ CAM CI+ działa tylko z odpowiednim oprogramowaniem i ustawieniami w menu - pytaj przy zamówieniu)
- Vu+ Ultimo 4K
- Vu+ Uno 4K SE
- AX 4KBOX HD61 S2X
- GiGaBlue UHD UE 4K
- GiGaBlue UHD Quad 4K
- GiGaBlue UHD X3 4K
- Dreambox DM900 Ultra HD
- Dreambox DM920 Ultra HD
- Octagon SF4008 E2 4K Combo
- TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K
- TechniSat DIGIPLUS UHD S

- AB CryptoBox 752HD Combo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...