reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mateusz Borek będzie komentował mecze Bundesligi w Canal+

dodano: 2020-08-18 17:52 | aktualizacja: 2020-08-18 18:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ Sport Do redakcji sportowej CANAL+ dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow. Borek będzie komentował mecze Bundesligi - w każdej kolejce jedno spotkanie. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta. Nowy sezon Bundesligi rozpocznie się 18 września. W CANAL+ Sport można oglądać 2-3 mecze w każdej kolejce. Pozostałe transmisje w Eleven Sports.

Mateusz Borek, Michał Kołodziejczyk, Michał Żewłakow, fot. CANAL+
Mateusz Borek Michał Kołodziejczyk Michał Żewłakow CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Mateusz Borek wiosną tego roku, po 20 latach pracy, rozstał się z Polsatem. Teraz aktywnie udziela się w Kanale Sportowym na YouTube, którego jest współtwórcą, a niedawno skomentował mecz piłkarski w Eurosporcie - finał Pucharu Niemiec. 22 sierpnia Borek zaliczy dziennikarski debiut w TVP Sport - poprowadzi studio przy okazji gali boksu. Ponadto MB Promotions, którego Borek jest promotorem, podpisało umowę z Telewizją Polską, opiewającą na co najmniej 18 gal.
 

- Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej CANAL+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! - powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

- Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wypłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju - ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

- Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do CANAL+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej - nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem - podsumowuje Mateusz Borek.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...
reklama