reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Las Vegas i skarb we wrześniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-08-18 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore We wrześniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Nefrytowa gorączka” (sezon 6.) i „Wraki - składaki z Las Vegas” (sezon 2.), a w ramach pasma „Wieczór ze skarbami oceanów” takie produkcje jak „Australijscy poławiacze homarów” i „Kolczaste złoto”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Wieczór ze skarbami oceanów”:
emisja: w poniedziałki (od 7 września br.) o 20:00
Polsat Viasat Explore prezentuje dwa programy z cyklu „jak to się robi na antypodach” - takie jak „Australijscy poławiacze homarów” (więcej tutaj) i „Kolczaste złoto” (więcej tutaj). Widzowie zobaczą, jak pracują ludzie na niebezpiecznych wodach na południe od Australii i u wybrzeży Nowej Zelandii. Wypłyną na poszukiwanie skarbów oceanu i przekonają się, jak ciężka i ryzykowna jest praca na morzu. - Czeka nas mnóstwo niebezpieczeństw, ale także świetna zabawa. Jak skończy się ten sezon: zwycięstwem i zyskiem czy widokiem pustych sieci? - zapowiada nadawca.

„Nefrytowa gorączka” 6 („Jade Fever” 6)
emisja: od wtorku, 8 września br. o 22:00

Po latach zmagań o przetrwanie w branży wydobycia nefrytu, szczęście rodziny Bunce może się w końcu odwrócić: niespodziewanie dzwoni do nich kupiec z Wietnamu, który potrzebuje wielkich płyt nefrytu, z których mają być wyrzeźbione naturalnej wielkości posągi Buddy. Fatalna pogoda, ciągłe awarie i zawirowania rodzinne sprawiają, że trudno jest myśleć o przyszłych zyskach. Claudia musi wyciskać ze swoich ludzi siódme poty, aby zrealizować zamówienie warte pół miliona dolarów, zanim zima uniemożliwi wydobycie (więcej tutaj).

„Wraki - składaki z Las Vegas” 2 („Sin City Motors” 2)
emisja: od piątku, 18 września br. o 23:00

Druga seria programu. Mechanik Steve Darnell jest właścicielem warsztatu Welderup położonego przy Las Vegas Strip. Program ukazuje prace jego ekipy: mechanika Dana, Justina Kramera - specjalisty od produkcji, Dave'a Leflera, który zajmuje się tapicerką, grafika Travisa Deetera i praktykantki Twiggy Tallant. Zespół pracuje ręka w rękę, tworząc jedyne w swoim rodzaju rat rody: każdy z nich powstaje w czasie poniżej dziesięciu dni, głównie z używanych części. W drugiej serii widzowie poznają nowych klientów i nowe pojazdy stworzone przez ekipę z Welderup. Warsztat rozrasta się, teraz pracuje w nim także dwóch synów Darnella, Chase'a i Kasha. Nowym członkiem zespołu zostaje także Grant, mechanik z Kanady, z 25-letnim doświadczeniem (więcej tutaj).
 
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World
Twiggy Tallant w programie „Wraki - składaki z Las Vegas”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...
reklama