reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nil i konflikty we wrześniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-08-19 02:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD We wrześniu br. roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Największe i najgroźniejsze” (sezon 2.), „Nil: rzeka ostateczna” i „Dzikie i wolne”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Największe i najgroźniejsze” 2 („Biggest & Baddest” 2)
emisja: od piątku, 4 września br. o 20:00

Biolog Niall McCann podróżuje po świecie badając duże, charakterystyczne zwierzęta. Kręcąc filmy dla dużych wytwórni, Niall ma do czynienia z najbardziej niezwykłymi stworzeniami na naszej planecie. Szczególnie interesują go sytuacje, w których dochodzi do konfliktów między zwierzętami a ludźmi, którzy niszczą ich siedliska - a także wszystko to, co zagraża dzikiej przyrodzie.

„Nil: rzeka ostateczna” („Nile: The Ultimate River”)
emisja: w niedzielę, 13 września br. o 15:00

Od tajemniczych źródeł po deltę na wybrzeżu Morza Śródziemnego: majestatyczny Nil ma długość 6650 kilometrów, a wiele położonych nad nim cudów natury wciąż czeka na odkrycie. Fauna i flora dorzecza Nilu charakteryzują się ogromnym zróżnicowaniem i wielkimi kontrastami, wzdłuż rzeki żyje wiele różnych ludów, podziwiać można także różnorodne krajobrazy. Seria składa się z trzech odcinków, ukazujących różne oblicza jednej z największych rzek na świecie.

„Dzikie i wolne” („Born To Be Wild”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 21 września br.) o 15:55

Seria ukazuje pracę największego w Wielkiej Brytanii centrum leczenia i rehabilitacji dzikich zwierząt. Co roku trafia tu ponad 8 tysięcy zwierząt, 80 procent z nich udaje się potem przywrócić ich naturalnym środowiskom. Tym razem po raz pierwszy ich historie nie zakończą się w chwili wypuszczenia na wolność: dzięki mobilnym kamerom i urządzeniom lokalizacyjnym widzowie będą mogli także śledzić ich dalsze losy. Dowiedzą się dokąd wędrują, co robią i co je czeka w dziczy.
 
Niall McCann (z prawej) w samochodzie Land Rover Defender w programie „Największe i najgroźniejsze”, foto: Andy Dittrich/Gryphon/Wild Planet
Niall McCann (z prawej) w samochodzie Land Rover Defender w programie „Największe i najgroźniejsze”, foto: Andy Dittrich/Gryphon/Wild Planet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...