reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjantki i policjanci” 12 - nowe odcinki w TV4

dodano: 2020-08-19 03:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 31 sierpnia br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo nowy odcinek dwunastego sezonu serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Seria ta wraca po przerwie spowodowanej przerwaniem zdjęć do tej produkcji z uwagi na zagrożenie koronawirusem w Polsce. Wcześniejsze sezony emitują obecnie stacje Polsat 1, TV4 i TV6. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Policjantki i policjanci” opowiada o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia (więcej tutaj i tutaj). W nowych odcinkach widzowie zobaczą kontynuację wątków rozpoczętych wiosną br., a także nowe postaci. Do głównej obsady serialu - którą w dwunastym sezonie stanowią Anna Kukawska, Maryla Morydz, Magdalena Szczepanek, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Bartłomiej Piekarski, Paweł Kowalczyk, Przemysław Puchała - dołączą Alicja Dąbrowska (m.in. „Echo serca” - emisja w TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj) i Aleksander Stasiewicz (m.in. „Barwy szczęścia” - emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj).
 
Magdalena Szczepanek i Paweł Monsiel w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Magdalena Szczepanek i Paweł Monsiel w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 12., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 31 sierpnia 2020 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama