reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC może pojawić się na rynku amerykańskim

dodano: 2020-08-21 07:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nowy Dziennik Polish Weekly/satkurier.pl

TVP ABC Od środy, 8 lipca br. Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych Ameryki mają ponowny dostęp do oferty programowej TVP Info. Kanał informacyjny Telewizji Polskiej został udostępniony przez operatora Dish Network oraz w serwisie OTT Sling TV. Telewizja Polska pracuje także nad tym, aby na rynek amerykański powróciła stacja TVP Polonia. To jednak nie koniec, bowiem według ostatnich doniesień, w Stanach Zjednoczonych Ameryki może zadebiutować kanał TVP ABC.

TVP ABC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O trwających pracach związanych z udostępnieniem sygnału kanału TVP ABC na rynku amerykańskim poinformował „Nowy Dziennik Polish Weekly” (Nowy Dziennik Polish Weekly News Outwater Media Group LLC), gazeta redagowana i wydawana w Stanach Zjednoczonych Ameryki - w New Jersey i w Nowym Jorku. Na razie nie wiadomo, jak dystrybuowana miałaby tam być ta stacja, a także czy byłaby to ta sama wersja TVP ABC co w Polsce, czy też inna (więcej tutaj).

TVP ABC to kanał dla dzieci. W jego ofercie widzowie znajdą seriale i filmy animowane i fabularne oraz programy skierowane do najmłodszych widzów i ich rodziców. Stacja rozpoczęła nadawanie 15 lutego 2014 roku (więcej tutaj). Kanał dostępny jest na polskim rynku, w pakietach takich operatorów jak Cyfrowy Polsat (więcej tutaj), Platforma Canal+ (więcej tutaj i tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz w sieciach kablowych i IPTV, a także bezpłatnie w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama