reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC może pojawić się na rynku amerykańskim

dodano: 2020-08-21 07:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nowy Dziennik Polish Weekly/satkurier.pl

TVP ABC Od środy, 8 lipca br. Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych Ameryki mają ponowny dostęp do oferty programowej TVP Info. Kanał informacyjny Telewizji Polskiej został udostępniony przez operatora Dish Network oraz w serwisie OTT Sling TV. Telewizja Polska pracuje także nad tym, aby na rynek amerykański powróciła stacja TVP Polonia. To jednak nie koniec, bowiem według ostatnich doniesień, w Stanach Zjednoczonych Ameryki może zadebiutować kanał TVP ABC.

TVP ABC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O trwających pracach związanych z udostępnieniem sygnału kanału TVP ABC na rynku amerykańskim poinformował „Nowy Dziennik Polish Weekly” (Nowy Dziennik Polish Weekly News Outwater Media Group LLC), gazeta redagowana i wydawana w Stanach Zjednoczonych Ameryki - w New Jersey i w Nowym Jorku. Na razie nie wiadomo, jak dystrybuowana miałaby tam być ta stacja, a także czy byłaby to ta sama wersja TVP ABC co w Polsce, czy też inna (więcej tutaj).

TVP ABC to kanał dla dzieci. W jego ofercie widzowie znajdą seriale i filmy animowane i fabularne oraz programy skierowane do najmłodszych widzów i ich rodziców. Stacja rozpoczęła nadawanie 15 lutego 2014 roku (więcej tutaj). Kanał dostępny jest na polskim rynku, w pakietach takich operatorów jak Cyfrowy Polsat (więcej tutaj), Platforma Canal+ (więcej tutaj i tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz w sieciach kablowych i IPTV, a także bezpłatnie w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...