reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-25 - 2020-10-26 - 2020-10-27

Sport w polskiej TV 22.08.2020

dodano: 2020-08-21 18:34 | aktualizacja: 2020-08-21 19:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Letniego Grand Prix w Wiśle​​​​​​​. Transmisje live z ATP World Tour Nowy Jork tylko w kanałach sportowych Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat – Indiana Pacers
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Pogoń Szczecin
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

19:00 Żużel: Grand Prix Challenge 2020, Goričan:
Zawody
 
Eleven Sports 3

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Wellington Phoenix – Perth Glory
Komentarz: Marcin Pawłowski
 
Eleven Sports 4

09:00 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Wellington Phoenix – Perth Glory
Komentarz: Marcin Pawłowski
 
Eurosport 1

14:15 Kolarstwo: Mistrzostwa Francji:
Wyścig kobiet

17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Norton:
3. runda
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Dover:
Wyścig
 
nSport+

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

19:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – Unia Tarnów
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
AFC Ajax – SL Benfica

18:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
RB Salzburg – Real Madryt CF
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej w Bełchatowie:
Mecz o 3. miejsce

12:30 Siatkówka mężczyzn: Turniej w Bełchatowie:
Finał

15:00 Siatkówka mężczyzn: 11. Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Barkom-Każany Lwów – KS BAS Białystok

17:30 Siatkówka mężczyzn: 11. Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Indykpol AZS Olsztyn

20:00 Siatkówka mężczyzn: 11. Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk

22:30 Sporty walki: FEN 29:
Adam Kowalski – Marcin Łazarz

00:30 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Eledier Alvarez – Joe Smith Jr
 
Polsat Sport Extra

12:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Garbarnia Kraków – GKS Katowice

14:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Radomiak Radom – Miedź Legnica

17:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

02:30 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Pedro Munhoz – Frankie Edgar
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
Master Pharm Rugby Łódź – MKS Ogniwo Sopot

18:15 Sporty walki: FEN 29:
Adam Kowalski – Marcin Łazarz
 
Polsat Sport News

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Styrii:
1. sesja kwalifikacyjna
    

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Styrii:
2. sesja kwalifikacyjna

16:00 Koszykówka mężczyzn: ANWIL Basketball Cup: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Asseco Arka Gdynia

18:30 Koszykówka mężczyzn: ANWIL Basketball Cup: 
Anwil Włocławek – Start Lublin
 
Super Polsat

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

 
Sportklub

18:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Dover:
Wyścig
 
TVP 1

17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
​​​​​​​

TVP Sport

11:40 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna

17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny

20:10 Boks: Gala, Brentwood: 
Dillian Whyte – Alexander Powietkin

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Shawn Porter – Sebastian Formella


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama