reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-27 - 2020-09-28 - 2020-09-29

22-24.08 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-08-22 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 22-23 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: FIVB World Tour, Memoriał Józefa Gajewskiego, Jubileuszowy Turniej PGE Skry, Anwil Basketball Cup, Fortuna Puchar Polski piłkarzy, Liga Mistrzów piłkarzy, Liga Młodzieżowa UEFA, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Hyundai A-League, La Liga SmartBank, Major League Soccer (MLS), Ekstraliga rugby, Fight Exclusive Night 29: Lotos Fight Night Ostróda (FEN29: Lotos Fight Night Ostróda), gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Moto2, Moto3, MotoGP, FIM Speedway Grand Prix Challenge, rallycross, Seiko Golden Grand Prix, Diamentowa Liga, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: FIVB World Tour (więcej tutaj), Memoriał Józefa Gajewskiego (więcej tutaj), Jubileuszowy Turniej PGE Skry (więcej tutaj), Anwil Basketball Cup, Fortuna Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj), Liga Młodzieżowa UEFA (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 29: Lotos Fight Night Ostróda (FEN29: Lotos Fight Night Ostróda) (więcej tutaj, tutaj i tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), FIM Speedway Grand Prix Challenge (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), Seiko Golden Grand Prix, Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 sierpnia (sobota)
5:40 Muay Thai: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:55 Hyundai A-League: Wellington Phoenix - Perth Glory FC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentuje: Marcin Pawłowski

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:05 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Jubileuszowy Turniej PGE Skry w Bełchatowie, mecz o miejsce 3. i 4.: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron Warta CMC Zawiercie, Polsat Sport

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitz: kwalifikacje, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:40 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1

11:50 Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału: Garbarnia Kraków - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Jubileuszowy Turniej PGE Skry w Bełchatowie, finał: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:45 (Eleven Sports 1) i 13:25 (Super Polsat) Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitz: wyścig, Super Polsat i Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:00 rugby, Ekstraliga: Master Pharm Rugby Łódź - MKS Ogniwo Sopot, Polsat Sport Fight

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:20 Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału: Radomiak Radom - Miedź Legnica, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:50 Liga Młodzieżowa UEFA, 1. półfinał: AFC Ajax Amsterdam - SL Benfica Lizbona, Polsat Sport Premium 1

15:00 11. Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: KS BAS Białystok - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

15:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 Anwil Basketball Cup we Włocławku: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport News

16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 11. Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Młodzieżowa UEFA, 2. półfinał: RB Salzburg - Real Madryt CF, Polsat Sport Premium 1

18:15 (Polsat Sport Fight), 20:00 (Super Polsat) i 22:30 (Polsat Sport) Fight Exclusive Night 29: Lotos Fight Night Ostróda (FEN29: Lotos Fight Night Ostróda), Super Polsat, Polsat Sport i Polsat Spprt Fight

18:30 Anwil Basketball Cup we Włocławku: Anwil Włocławek - Start Lublin, Polsat Sport News

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 FIM Speedway Grand Prix Challenge, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 11. Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 Scottish Premiership: Dundee United FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 rallycross: World RX Szwecji, Polsat Sport News

Noc z 22 na 23 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:30 gala Top Rank Boxing w Las Vegas, Polsat Sport

1:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

4:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23 sierpnia (niedziela)
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 lekkoatletyka: Seiko Golden Grand Prix w Tokio, Polsat Sport Extra

8:07 Fortuna: Liga: FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 KSW39, Polsat Sport Fight

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stytrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:55 Hyundai A-League: Brisbane Roar FC - Western United FC Melbourne, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentuje: Patryk Mirosławski

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitz: kwalifikacje, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:07 siatkówka plażowa kobiet, turniej FIVB World Tour w Baden: 1. półfinał, Polsat Sport News

10:20 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:07 siatkówka plażowa kobiet, turniej FIVB World Tour w Baden: 2. półfinał, Polsat Sport News

11:40 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 siatkówka plażowa mężczyzn, turniej FIVB World Tour w Baden: 1. półfinał, Polsat Sport News

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:30 Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału: Górnik Polkowice - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitz: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

12:50 rugby, Ekstraliga: RC Orkan Sochaczew - OKS Skra Warszawa, Polsat Sport Fight

13:00 siatkówka plażowa mężczyzn, turniej FIVB World Tour w Baden: 2. półfinał, Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:00 siatkówka plażowa kobiet, turniej FIVB World Tour w Baden: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:50 Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału: Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

14:50 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 rallycross: World RX Szwecji, Polsat Sport Extra

15:00 siatkówka plażowa kobiet, turniej FIVB World Tour w Baden: finał, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Styrii, MotoGP: show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Sztokholmie, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 11. Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 (Polsat Sport Premium 1), 20:00 (TVP Sport) i 20:55 (TVP1) Liga Mistrzów piłkarzy, finał: Paris Saint-Germain Paryż - FC Bayern Monachium, Polsat Sport Premium 1, TVP1 i TVP Sport
komentują: Bożydar Iwanow (w Polsacie Sport Premium 1), Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak (w TVP1)

18:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 siatkówka plażowa mężczyzn, turniej FIVB World Tour w Baden: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:30 siatkówka plażowa mężczyzn, turniej FIVB World Tour w Baden: finał, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 11. Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Ślepsk Malow Suwałki - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:55 La Liga SmartBank, baraż: Girona FC - Elche CF, Eleven Sports 1

22:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: rundy 1. i 2. gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Fortuna: Liga: SK Dynamo Czeskie Budziejowice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 23 na 24 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: rundy 1. i 2. gry pojedynczej, Polsat Sport

1:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 KSW43, Polsat Sport

4:25 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Seattle Sounders FC, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama