reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-24 - 2021-01-25 - 2021-01-26

Sport w polskiej TV 23.08.2020

dodano: 2020-08-21 19:13 | aktualizacja: 2020-08-23 20:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Ligi Mistrzów UEFA: Paris Saint-Germain – Bayern Monachium. Transmisje live z ATP World Tour Nowy Jork tylko w kanałach sportowych Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Stal Mielec
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki 

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Stal Mielec
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół 

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Lausitzring:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

22:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Girona FC – Elche CF
Komentarz: Marcin Gazda, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

10:00 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Brisbane Roar – Western United
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eleven Sports 4

10:00 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Brisbane Roar – Western United
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Hiszpanii:
Wyścig

14:30 Kolarstwo: Mistrzostwa Francji:
Wyścig mężczyzn

17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

14:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Snetterton:
Wyścig 1

17:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Snetterton:
Wyścig 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Norton:
Finał
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
MSC Wolfe Wittstock – Wilki Krosno

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Dover:
Wyścig
 
nSport+

13:40 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
PGG ROW Rybnik – Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Ligi Mistrzów UEFA: 
Paris Saint-Germain – Bayern Monachium
Komentarz: Bożydar Iwanow
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Górnik Polkowice – Arka Gdynia

15:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Bytovia Bytów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

17:30 Siatkówka mężczyzn: 11. Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

20:00 Siatkówka mężczyzn: 11. Memoriał Józefa Gajewskiego: 
Ślepsk Malow Suwałki – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

22:30 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

00:30 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda
 
Polsat Sport Extra

08:00 Lekkoatletyka: Seiko Golden Grand Prix, Tokio:
Zawody

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Styrii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Styrii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Styrii:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Szwecji:
Wyścig

17:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
1. runda

04:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Portland Timbers – Seattle Sounders FC
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Orkan Sochaczew – OKS Skra Warszawa
 
Polsat Sport News

10:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
1/2 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
1/2 finału mężczyzn

14:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
Mecz o 3. miejsce kobiet

15:00 Siatkówka plażowa: World Tour, Baden:
Finał kobiet

16:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Sztokholm:
Zawody
 
Sportklub

13:00 Triatlon: Super League Triathlon, Rotterdam:
Zawody

19:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Dover:
Wyścig
 
TVP 1

17:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny

21:00 Piłka nożna: Ligi Mistrzów UEFA: 
Paris Saint-Germain – Bayern Monachium
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
 
TVP Sport

12:45 Siatkówka plażowa: Plaża Open - Białystok 2020:
Zawody

13:55 Siatkówka plażowa: Plaża Open - Białystok 2020:
Finał kobiet

15:00 Siatkówka plażowa: Plaża Open - Białystok 2020:
Finał mężczyzn

16:15 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Seria próbna

17:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama