reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polsat Seriale HD w ofercie sieci UPC Polska

dodano: 2020-08-22 15:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (wizjaplus)/satkurier.pl

Polsat Seriale HD Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) powiększyła się o kanał Polsat Seriale HD. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do Polsatu Seriale w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. Kanał dostępny jest na pozycjach 212. (dekodery Kaon i Horizon) oraz 498. (dekoder Mediabox), w pakiecie Max.

Polsat Seriale 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach sieci UPC Polska stacja ta obecna była w standardowej rozdzielczości - Polsat Romans dołączył do oferty tego operatora w 2013 roku (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska powiększyła się o takie kanały jak Biznes24 HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj), Red Carpet TV HD (więcej tutaj), TVP Kultura HD (więcej tutaj), Polo TV HD (więcej tutaj), TVR HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Erox HD i Eroxxx HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...
reklama