reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Viasat Explore z serią „Seba Vs Majki...”

dodano: 2020-08-24 03:37 | aktualizacja: 2020-08-24 10:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” W sierpniu br. w mediach społecznościowych kanału Polsat Viasat Explore wyemitowane zostaną premierowe odcinki mini serii zatytułowanej „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, w której udział wezmą influencerzy ze świata wędkarskiego - Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki”. Emisja oryginalnej treści, przygotowanej przez nadawcę wyłącznie na polski rynek, połączona będzie z serią angażujących aktywności w mediach społecznościowych. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy posłuży kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie Polsat Viasat Explore („Taaaki karp!” czy „Rzeczne potwory”).

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” to wyjątkowa propozycja, której nowoczesna i innowacyjna forma wykorzystuje w komunikacji media społecznościowe, w twórczy sposób nawiązując do wiralowego charakteru popularnego wśród użytkowników sieci trendu challenge. Zamieszczane treści to pełne humoru wyzwania wędkarskie, rzucane sobie nawzajem przez dwóch charyzmatycznych prowadzących. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki użyją zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować rzucone wyzwania. Zobaczymy zatem takie atrakcje, jak łowienie za pomocą najtańszego dostępnego sprzętu czy zbudowanie łódki z wykorzystaniem wyłącznie materiałów dostępnych w domu. Cóż, życzmy powodzenia! - zapowiada nadawca.

Prowadzący będą rywalizować między sobą w ramach kampanii na Facebooku. Użytkownicy mediów społecznościowych będą również zachęcani do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie identycznych wyzwań, jakie rzucają sobie wędkarscy celebryci. Materiały zgłaszane będą poprzez dedykowaną stronę internetową, a dla autorów najlepszych klipów nadawca przygotował nagrody.

Jak czytamy w komunikacie, kolejny oryginalny projekt w portfolio Viasat World (nadawcy kanału dokumentalnego Polsat Viasat Explore) w założeniu skierowany jest do młodszej części publiczności - w szczególności do pasjonatów wędkarstwa, miłośników przygody i aktywności na wolnym powietrzu. Celem kampanii jest również zachęcenie widzów do śledzenia dedykowanego pasma wędkarskiego na antenie Polsat Viasat Explore, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi przygody miłośnika karpi Aliego Hamidiego czy zmagania wędkarza ekstremalnego Jeremy'ego Wade’a.

Emisja pasma wędkarskiego codziennie w dni powszednie w godzinach od 17:00 do 19:00 w Polsat Viasat Explore. W ofercie programowej m.in.: a) „Taaaki karp!” - program o ludziach, którzy polują na największe, najbardziej tajemnicze i najciekawsze gatunki karpi. Prezenterem jest miłośnik karpi, Ali Hamidi (więcej tutaj); b) „Rzeczne potwory” - Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, tym razem łowi słodkowodne ryby lubiące ludzkie mięso. Korzystając z metod kryminologii Jeremy Wade pokaże widzom, że te wodne potwory to doskonałe maszyny do zabijania (więcej tutaj).
 
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

699 zł Więcej...