reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Viasat Explore z serią „Seba Vs Majki...”

dodano: 2020-08-24 03:37 | aktualizacja: 2020-08-24 10:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” W sierpniu br. w mediach społecznościowych kanału Polsat Viasat Explore wyemitowane zostaną premierowe odcinki mini serii zatytułowanej „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, w której udział wezmą influencerzy ze świata wędkarskiego - Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki”. Emisja oryginalnej treści, przygotowanej przez nadawcę wyłącznie na polski rynek, połączona będzie z serią angażujących aktywności w mediach społecznościowych. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy posłuży kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie Polsat Viasat Explore („Taaaki karp!” czy „Rzeczne potwory”).

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” to wyjątkowa propozycja, której nowoczesna i innowacyjna forma wykorzystuje w komunikacji media społecznościowe, w twórczy sposób nawiązując do wiralowego charakteru popularnego wśród użytkowników sieci trendu challenge. Zamieszczane treści to pełne humoru wyzwania wędkarskie, rzucane sobie nawzajem przez dwóch charyzmatycznych prowadzących. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki użyją zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować rzucone wyzwania. Zobaczymy zatem takie atrakcje, jak łowienie za pomocą najtańszego dostępnego sprzętu czy zbudowanie łódki z wykorzystaniem wyłącznie materiałów dostępnych w domu. Cóż, życzmy powodzenia! - zapowiada nadawca.

Prowadzący będą rywalizować między sobą w ramach kampanii na Facebooku. Użytkownicy mediów społecznościowych będą również zachęcani do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie identycznych wyzwań, jakie rzucają sobie wędkarscy celebryci. Materiały zgłaszane będą poprzez dedykowaną stronę internetową, a dla autorów najlepszych klipów nadawca przygotował nagrody.

Jak czytamy w komunikacie, kolejny oryginalny projekt w portfolio Viasat World (nadawcy kanału dokumentalnego Polsat Viasat Explore) w założeniu skierowany jest do młodszej części publiczności - w szczególności do pasjonatów wędkarstwa, miłośników przygody i aktywności na wolnym powietrzu. Celem kampanii jest również zachęcenie widzów do śledzenia dedykowanego pasma wędkarskiego na antenie Polsat Viasat Explore, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi przygody miłośnika karpi Aliego Hamidiego czy zmagania wędkarza ekstremalnego Jeremy'ego Wade’a.

Emisja pasma wędkarskiego codziennie w dni powszednie w godzinach od 17:00 do 19:00 w Polsat Viasat Explore. W ofercie programowej m.in.: a) „Taaaki karp!” - program o ludziach, którzy polują na największe, najbardziej tajemnicze i najciekawsze gatunki karpi. Prezenterem jest miłośnik karpi, Ali Hamidi (więcej tutaj); b) „Rzeczne potwory” - Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, tym razem łowi słodkowodne ryby lubiące ludzkie mięso. Korzystając z metod kryminologii Jeremy Wade pokaże widzom, że te wodne potwory to doskonałe maszyny do zabijania (więcej tutaj).
 
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama