reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Plan lekcji według Richarda” w Cartoon Network

dodano: 2020-08-26 02:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa” We wtorek, 1 września br. rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim pojawią się nowe wyzwania i zadania do zrealizowania. Stacja Cartoon Network na tę okazję przygotowała specjalne pasmo „Plan lekcji według Richarda” z wybranymi odcinkami serialu „Niesamowity świat Gumballa” („The Amazing World of Gumball”), które - jak zapewnia nadawca, dostarczą masy wrażeń i zabawnych perypetii w wykonaniu Gumballa i całej rodziny Wattersonów. Premiera pasma „Plan lekcji według Richarda” odbędzie się w poniedziałek, 31 sierpnia br. na antenie Cartoon Network - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 7:25.

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Niesamowity świat Gumballa” przedstawia losy kota Gumballa Wattersona oraz jego zwariowanej rodzinki, zamieszkującej malownicze miasteczko Elmore. Bohater wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Darwinem, który jest złotą rybką, zwykle wpadają na szalone pomysły, często pakując się tym samym w kłopoty. Dla tej dwójki każdy dzień to okazja do zrealizowania nowych psikusów i przeżycia niepowtarzalnych przygód.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Cartoon Network przygotował specjalne pasmo. „Plan lekcji według Richarda” to seria odcinków, w której dyrektorem gimnazjum w Elmore zostaje niespodziewanie ojciec Gumballa - Richard. Pan Watterson będzie próbował nakłonić wszystkich uczniów do zmian. Maraton przedstawi odcinki z różnych sezonów serialu „Niesamowity świat Gumballa”. Doktor Nicole, mama Gumballa, postanowi zabrać syna oraz Darwina do Tęczowej fabryki, by zobaczyli, gdzie właściwie pracuje. Mali bohaterowie będą zszokowani faktem, że nie używa tam się komputerów. W innym odcinku widzowie przypomną sobie moment, w którym nastoletni niebieski kot i złota rybka zostali tajnymi agentami (więcej tutaj).
 
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: WarnerMedia
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: WarnerMedia


„Plan lekcji według Richarda” - emisja od poniedziałku do piątku (od 31 sierpnia 2020 roku) o godz. 7:25 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...