reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hudson i Rex” w kanale Stopklatka

dodano: 2020-08-26 07:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Stopklatka „Hudson i Rex” W soboty i niedziele, od 5 września br. widzowie kanału Stopklatka będą mogli oglądać kanadyjski serial „Hudson i Rex” („Hudson & Rex”), nawiązujący do emitowanej w Stopklatce i AXN Spin produkcji „Komisarz Rex” („Komisarz Alex” w TVP1, TVP HD i TVP Seriale). Z okazji premiery serialu „Hudson i Rex” w poniedziałek, 24 sierpnia br. wystartował konkurs pod tytułem „Szukamy polskiego Rexa”, dla widzów Stopklatki oraz ich psich przyjaciół. Na zwycięzców czekają nagrody. Dodatkowo każde zgłoszenie to złotówka przekazana od Stopklatki dla Zakątka Weteranów, miejsca spokojnej emerytury dla psich funkcjonariuszy. Serial ten mogą również oglądać widzowie stacji 13 Ulica.

Stopklatka „Hudson i Rex”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 5 września br., w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:00 nad porządkiem na antenie Stopklatki czuwać będzie niezwykły, detektywistyczny duet - „Hudson i Rex”. Z okazji premiery serialu stacja poszukuje czworonogów, które tak jak Rex są świetnymi kompanami. Nieważne czy rasowy, czy duży, czy mały - każdy pies ma szansę wygrać nagrodę.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę Stopklatki (przejdź na stronę), wgrać zdjęcie swojego psa i krótko odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego twój pies jest dobrym kompanem?”. W piątek, 18 września br. jury wybierze zwycięzcę - autora „najbardziej wyszczekanego zgłoszenia”, który otrzyma tysiąc złotych w gotówce, voucher do wykorzystania w sklepie dla zwierząt oraz profesjonalną sesję zdjęciową z psem. Oprócz tego Internauci przyznają 10 nagród dodatkowych, oddając głosy (łapki) na ulubionych kandydatów. Szczegółowe zasady konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie konkursowej.

Każde zgłoszenie to 1 zł przekazany od Stopklatki dla Zakątka Weteranów - miejsca prowadzonego przez wolontariuszy, którzy zapewniają emerytowanym” czworonożnym funkcjonariuszom godny los. Te psy, podobnie jak serialowy Rex, poświęciły swoje życie na niesienie pomocy ludziom. Teraz same liczą na pomoc, by móc szczęśliwie i spokojnie spędzić swoją emeryturę.

„Hudson i Rex” to kanadyjski serial z 2019 roku. Produkcja powstała na bazie formatu pod tytułem „Komisarz Rex”, który podbił serca widzów nie tylko w Niemczech, Austrii i Włoszech, ale i w Polsce (emisja w Stopklatce i AXN Spin - więcej tutaj i tutaj). Dodajmy, że w TVP1, TVP HD i TVP Seriale emitowany jest „Komisarz Alex”, polska wersja tej produkcji (więcej tutaj).

Tytułowymi bohaterami są Hudson - przystojny detektyw, który wraca w rodzinne strony i zaczyna pracę w policji oraz Rex - duży owczarek niemiecki, który posiada niezwykłe umiejętności. Dzięki wyostrzonym zmysłom psa i doświadczeniu policjanta partnerzy będą wspólnie badać zawiłe sprawy kryminalne, depcząc po piętach przestępcom. Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie kanału 13 Ulica (więcej tutaj).

„Hudson i Rex” - emisja w soboty i niedziele (od 5 września 2020 roku) o godz. 10:00 w kanale Stopklatka. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama